1. Seks z młodszym-pierwsza gra zmysłów.


  Data: 02.02.2024, Kategorie: Pierwszy raz Tabu, Dojrzałe Autor: seksgeometria

  Mieszkamy z mężem w domu jednorodzinnym, gdzie cały parter przeznaczyliśmy na kwatery dla studentów. Wtedy mieliśmy zajęte dwa lokale, w których mieszkał Kuba ciągle zaczytany student historii oraz bardzo sympatyczna Julka. Dziewczyna studiuje dwa kierunki, jest bardzo atrakcyjna, dba o swoje ciało. Każdego ranka widzę, jak biega przed zajęciami, ma dobre rozeznanie w kosmetykach. Czasem wpada do mnie na kawę wiec mamy relacji prawie koleżeńskie.
  
  Przy jednej z takich wizyt zaskoczyła mnie bardzo mówiąc, że już od jakiegoś czasu próbuje nawiązać bliższe stosunki Kuba, ale mimo że świetnie im się rozmawia, gdy ma dojść do pocałunku to on się płoszy i ja odtrąca. W niej natomiast uczucie z czasem wzrasta i frustruje ją jego niechęć.
  
  Zaintrygowało mnie, dlaczego przyszłemu historykowi nie podoba się tak atrakcyjna koleżanka.
  
  Zaczęłam go obserwować jednak niewiele z tego wynikło. Kuba każdego dnia taszczył książki lub rozkładał się z nimi w ogrodzie i czytał, czytał. Czasem widziałam, jak dosiada się współlokatorka i faktycznie widać było ze jest im dobrze razem. Śmiali się, zapalczywie rozmawiali. Jednak na próby Julki by wejść w bliższą relacje po za przytuleniem nadal był obojętny. Pomyślałam, że jest po prostu gejem.
  
  Chciałam się jednak upewnić. Kolejnego dnia, gdy zamieniał mój ogród w bibliotekę zeszłam do niego pod pretekstem prac na grządkach. Zagaiłam rozmowę, która bardzo szybko i dla mnie stała się przyjemnością. Ten młody człowiek był bardzo wesoły i ...
  ... miał spora wiedzę, która się z pasją dzielił.
  
  Moglibyśmy tak przegadać całe popołudnie jednak nie po to tu przyszłam. Wypaliłam wiec w pewnym momencie, że jak chce przyprowadzić chłopaka lub dziewczynę to nie ma problemu jak raz na jakiś czas ktoś przenocuje. Jednak, gdyby się wprowadził na dłużej to musze zwiększyć minimalnie czynsz.
  
  Teraz zobaczyłam co przezywa Julka, mój rozmówca nagle zgasł, zmieszał się i oznajmił ze się zasiedział, że musi jechać do miasta, że dziękuje za miła rozmowę i propozycje. I poszedł...
  
  Drastyczna zmiana nastroju. Nie wiedziałam co myśleć. Stałam tak wpatrzona w grządkę, gdy usłyszałam ponownie jego głos.
  
  -To, że nie mam i nie miałem jeszcze dziewczyny nie znaczy, że jestem gejem.
  
  Po prostu wychowałem się na odludziu, z rodzicami którzy preferowali edukację domową. Jednak zamierzam założyć rodzinę po studiach i mieć teraz normalna dziewczynę.
  
  -… a Julka Ci się podoba? -wypaliłam korzystając z okazji.
  
  -Oczywiście, ale ja dla niej się nie nadaje, ona musi mieć doświadczonego mężczyznę. Widziała Pani jak ona wygląda ja się tylko skompromituje-powiedział to czerwieniąc się i odszedł.
  
  Wszystko stało się dla mnie jasne ten szczupły mol książkowy to prawiczek.
  
  Nie chciałam tego jednak mówić Juli, bałam się ze go skrzywdzi nieumiejętnie próbując ośmielić.
  
  Kilka dni później sprzątając poddasze znalazłam nasza grę Lovestim z początku małżeństwa.
  
  Kupiliśmy ja na erozkoszy i dzięki niej przełamaliśmy wiele lodów by nasz seks ...
«1234...»