1. Spotkanie z ukochaną


  Data: 06.02.2024, Kategorie: Laski Lesbijki Nastolatki Oral Autor: winex

  Niewykluczone, że to co napiszę stało się naprawdę...Zaczęło się od tego, że pozornie zwyczajnego dnia pewna pozornie zwykła dziewczyna jak zazwyczaj wyszła na dwór. Wyglądała jak przeciętna nastolatka - szczupła, średnio wysoka. Jej wadą były tylko cieniutkie włosy w kolorze ciemnego blondu. Na imię miała Kaja. Była ona osobą, która co chwile znajdowała nowy obiekt zainteresowania. Tym razem padło na Dianę. I co tu się dziwić. Laska ładna, sexi i w dodatku 7 lat starsza.Idąc ulicami miasta
  
  Kaja cały czas rozmyślała na jej temat. Wtem przed nią stanęła wymarzona postać. Tak jakby na życzenie Kai. Zważywszy na fakt, że dziewczyny dobrze się znały zaczęły rozmawiać. Po pewnym czasie Kaja zapytała: -Dianko. .. czemu ty jesteś sama? ; zadając to pytanie zbliżyła się do niej.
  
  -Nie wiem, tak jakoś... - było widać, że dziewczyna jest bardzo zmieszana.
  
  Widząc to Kaja zaproponowała: - Może pójdziemy do Ciebie? Bo wiesz, zrobiło się zimno... Dopiero za chwilę zdała sobie sprawę, że było to nie na miejscu, gdyż termometr od rana pokazywał prawie 30 stopni. Dianie jednak spodobał się ten pomysł. Kiedy dotarły na miejsce zrobiło się dosyć późno. Korzystając z kolejnej okazji sprytna nastolatka zapytała czy może zostać na noc. Ta się zgodziła
  
  ***
  
  Późnym wieczorem Kaja weszła do pokoju Diany.
  
  -Gdzie ja tak właściwie mam spać? - zapytała. W tej chwili wstrzymała oddech. Zauważyła bowiem, że jej niedoszła dziewczyna leży na łóżku zupełnie pozbawiona ubrań. Myślała tylko o ...
  ... tym, by zdjąć z niej kołdrę. Moment później ta przerwała ciszę.
  
  -Wiesz co, mała? Tak pomyślałam, że po co masz ścielić sobie łóżko. Chciałabyś spać ze mną?
  
  -Okej - odpowiedziała Kaja tłumiąc swoje emocje i weszła do łóżka. Podniecało ją to, że obydwie leżą pod jedną kołdrą. W tym momencie Diana przytuliła się do niej.
  
  -Dianuś. .. Czy ty chcesz...? - zapytała niepewnie.
  
  -Tak... Bardzo bym chciała, ale ty jesteś taka młoda. ..
  
  -Nic nie szkodzi, będziesz pierwsza.
  
  Po tych słowach dziewczyny pocałowały się. Długo wykonywały tę czynność z kilkusekundowymi przerwami, na zaczerpnięcie powietrza.
  
  -Jesteś cudowna - powiedziała Kaja.
  
  -Myszko, przecież ja nawet nie zaczęłam
  
  Wtedy Diana zdjęła kołdrę z ich obu i zrzuciła na podłogę. Kaja bardzo podnieciła się tym, że wreszcie widzi ją bez zbędnych okryć. Nie zdążyła nic powiedzieć, gdyż dziewczyna zaczęła całować jej sutki, które były już twarde jak guziczki. Kaja leżała głaszcząc jà po plecach. Spędziły tak kilka minut, po czym Diana zaprzestała.
  
  -Dianuś, czemu przestałaś? było mi tak dobrze.. -zapytała zawiedziona Kaja.
  
  -Maleńka, teraz Twoja kolej. Pokaż co potrafisz.
  
  Kaja postanowiła zrobić jej minetkę. Lizała cipkę swojej dziewczyny najszybciej jak umiała. Miała dużo siły w języku, jednak po niedługim czasie nie nadążała ze zlizywaniem soczków.
  
  Kiedy już skończyła, Diana powiedziała:
  
  -Bardzo dobrze kochanie. Nie spodziewałam się tego po Tobie. Ale nie martw się mała, będzie nagroda...
  
  Diana ...
«12»