1. Cycata nastka i koledzy brata cz1


  Data: 10.02.2024, Kategorie: Nastolatki Autor: Joanna

  Był wieczór, rodzice pojechali do pracy na miesiąc za granicę, a 16 letnia Ania i jej 20 letni brat Tomek zostali sami w domu. Ania siedziała na kanapie w salonie gdy weszli koledzy brata. Patrzyli na nią ze zdziwieniem , była ona dość atrakcyjna. Miała spory biust, rozmiar E, słodka brunetka z równie słodką dużą dupcią. Siedziała ubrana w samą koszulę nocną , a spod niej prześwitywały lekko sterczące sutki. Jeden z nich odezwał się w końcu :
  
  -Cześć Aniu, gdzie Tomek?-
  
  -Na górze. Tooomek ! - zawołała głośno. Cała ich trójka patrzyła na nią zachłannie. Po chwili Tomek zszedł na dół w samych bokserkach.
  
  -No cześć, to jest jak mówiłem moja siostra Ania. Niezła co?- uśmiechnął się. Zdezorientowana Ania trochę się wystraszyła.
  
  -To jak zaczynamy? - spytał jeden z nich.
  
  -No pewnie- powiedział z uśmiechem Tomek.
  
  -Ale co, co zaczynacie?- zdziwiła się Anka.
  
  -Zaczynamy dobre ruchanko mała- zaśmiał się inny.
  
  Wystraszona dziewczyna już wstała żeby wyjść ale złapał ją Tomek.
  
  -A ty gdzie? To jest Andrzej, Darek, Radek . Dzisiaj się z nimi zabawisz-
  
  -Jak zabawię?! Puść mnie !-wykrzyknęła, ale Tomek rzucił ją na kanapę. Wszyscy zaczęli się rozbierać i po chwili stali przed nią nadzy z lekko sterczącymi kutasami. Ania widziała ,że kutas jej brata jest spory, a wszyscy jego koledzy też mieli spore i może jeszcze większe niż on.
  
  -Specjalnie wybrałem takich dla ciebie- zaśmiał się Tomek. Andrzej podszedł do niej i zaczął masować jej cycki , po chwili dołączył się ...
  ... Darek i włożył rękę pod koszulę.
  
  -No widzę ogolona- powiedział dotykając jej cipki.
  
  -Zostawcie mnie ! Błagam !-powiedziała błagalnie Anka.
  
  -Nie nnie nie kochanie , dzisiaj jest nasza noc i tak będzie przez cały miesiąc- zaśmiał się Michał.
  
  Anka poczuła że cos się z nią dzieje. Sutki zaczynały jej stawać i mocno przebijać przez koszulę.
  
  -Patrz jak się suka napala- krzyknął Radek i dołączył się do masowania i drażnienia jej sutków. Darek mocno masował jej cipkę dość szybkimi ruchami. Ania próbowała się jakoś uspokoić ale na próżno . Po chwili poczuła że soczki zalewają jej cipkę.
  
  -O widzę już cipeczka dla nas gotowa -powiedział Darek
  
  -To teraz ty nam zrobisz dobrze - powiedział Tomek i wszyscy stali z kutasami czekając na nią.
  
  -Dalej suko, zaczynaj-
  
  Anka z przerażeniem włożyła sobie kutasa Tomka do ust a drugą ręką zaczęła walić Darkowi. Czuła w ustach jak duży jest kutas jej brata , a w ręce miała jeszcze większego kutasa. Andrzej macał ją dalej po sutkach które coraz bardziej sie powiększały i bardzo mocno odstawały. Po chwili kutas tomka był już gotowy, więc włożyła do ust wielkiego kutasa Darka. Ledwo ejj się mieścił w ustach, myślała więc jak zmieści się w jej wąskiej cipce. Jego kutas szybko się naprężył więc zaczęła obciągać kolejnego wielkiego kutasa Andrzeja. Po chwili stali w trójkę ze sterczącymi wielkimi kutasami.
  
  -To ja pierwszy. Trzeba trochę rozciągnąć jej cipkę zanim ty w nią wejdziesz Darek- uśmiechnął się Tomek. Zdjął jej koszulę ...
«12»