1. Paparazzo s01e01


  Data: 10.02.2024, Kategorie: Celebrytki, Dojrzałe Autor: tvshowpoland

  Wysoka, elegancka dojrzała kobieta szybko przemierzyła trotuar wychodząc z taksówki. Po chwili znikła w bramie nad którą lśnił się baner taniego hotelu. Wchodząc po schodach uderzała obcasami o drewniane deski. Stukot roznosił się aż po sufit. Portier nie pytał, do kogo i po co. Podał jej tylko klucz od pokoju nr 13.
  
  Pokój był niewielki, ciasny. Zajmowało je duże łóżko, stolik, fotel. Stanęła przy stoliku słysząc, że w łazience ktoś bierze prysznic. Po chwili z łazienki wyszedł nagi młody mężczyzna, około dwudziestu pięciu lat.
  
  - Dzwoniłaś. To jestem.
  
  Anna rzeczywiście dzwoniła. Czyniła to często od rozwodu, zaspokajając swoje żądze.
  
  Tylko znajomi
  
  Dzwonek komórki zadźwięczał. Kobieta z wielkim wysiłkiem sięgnęła po telefon.
  
  - Czego! Zajęta jestem!
  
  Faktycznie była. Właśnie posuwał ją leżącą na fotelu i wypiętą kochanek na telefon. Fircyk taki. Jednym gestem kazał jej się uciszyć. Nie przestawał. Anna nie rozłączyła się. Rozmówca chyba słyszał jakieś pojękiwania. Zbagatelizował to. Zaczął relacjonować co się dzieje w firmie.
  
  Po chwili kobieta poczuła klapsa. Kochanek strzelił ją szczuplutki tyłeczek i wyszedł z jej cipki, odchodząc na parę kroków. Starała się mówić ciszej ,łapiąc powietrze, ale i tak, aby młody nie usłyszał wszystkiego. Zdołał jednak usłyszeć, kto dzwonił – prezes..
  
  Odszedł na krok, usiadł na stole, a Anna po zakończeniu rozmowy, wstając z kolan, pochyliła się i kontynuowała. Młody zaciskał zęby czując jej doświadczony język na ...
  ... swoich chuju. Jeszcze raz utwierdził się, że w tej branży pieniądze nie grają roli. Ważniejsze są doznania od tych doświadczonych, spragnionych młodego mężczyzny suk.
  
  ***
  
  Anna z nieukrywaną satysfakcją opuściła hotel.
  
  Nie zwróciła uwagi, że w tym właśnie momencie Wiktor Dudzik, zwany po prostu Dick – znany paparazzi zrobił jej kilka fotek. Szybko się o nich dowiedziała, odnajdując je za szybą swojego samochodu zaparkowanego w podziemnym parkingu jej rodzimej stacji.
  
  Ze zdenerwowaniem otwierała szarą kopertę. Zdjęcia były dobre, wyraźne, jednoznacznie wskazujące kto gdzie i kiedy był. Do fotografii dołączona była karta z adresem. To nie pierwszy raz ją spotkało. Wiedziała co ma robić.
  
  Samochód marki Mazda stał na uboczu. Anna zaparkowała niedaleko. Wyszła z auta i podeszła do Mazdy. Zastukała w okno. Dick uchylił je i z uśmiechem przywitał Annę. Ona nie odwzajemniała tej radości.
  
  - Co to kurwa ma znaczyć?
  
  - Spokojnie kochana. Trzeba był być ostrożną.
  
  - Chcesz mnie tym szantażować?
  
  - Nie. Składam tylko ofertę pierwokupu. Pudelki i inne pieski chętnie ode mnie to kupią. Dopiszą swoje. Sama wiesz…
  
  - Ile chcesz?
  
  - Niewiele… - Dick uśmiechnął się do niej frywolnie i bez ceremonii zaczął odpinać guziki przy swoim kroczu. Po chwili jego kutas znajdował się w jego rękach.
  
  Anna patrzyła na to przez okno bez żadnego zaskoczenia. Trzask otwieranego elektrycznego zamka skwitowała tylko westchnięciem. Obeszła auto i wsiadła do niego od strony pasażera. ...
«12»