1. Toples na plazy


  Data: 12.02.2024, Kategorie: Mamuśki Autor: Kasia Mala

  Cześć opowiem pewną historie ale w pierwszej kolejności coś o sobie.
  
  Kasia 43 lata od pewnego czasu rozwódka może to i lepiej, szczupła krągła pupa piersi nie za duże nie za małe, obecnie mieszkam z synem w domu który wywalczyłam w sądzie z byłym.
  
  Jest Czerwiec pogoda fajna słońce wolne w pracy co tu zrobić? Udałam się nad jeziorko się popalać i popływać a że była środa godzina 11 to młodzież w większości w szkole udałam się na ustronną “dziką” plaże zawsze lubiłam się opalać toples więc chciałam być na uboczu niby nagość mi nie przeszkadza nie wstydzę się swojego ciała ale po co mają jakieś dzieciaki mają się napalać. Tak więc popływałam chwilkę i się położyłam na ręczniku i zasnęłam obudziłam się po 13 bo obudziły mnie jakieś głosy ktoś szedł w moją stronę, na szybkości szukałam góry od stroju nie znalazłam więc położyłam się na brzuchu i tak leżałam aż grupa młodzieży przeszła na oko w wieku 13-14 lat widać było że chłopaki się zaczerwienili i ucichli od razu jak mnie zauważyli gdy już przeszli podniosłam się i zaczęłam szukać dalej stanika od stroju i znalazłam ale wiedziałam że coś jest nie tak, bo leżał on 2 metry dalej, szybko zaczęłam go zakładać i poczułam na prawej piersi coś ciepłego i wilgotnego włożyłam dłoń pod stanik i zobaczyłam że to sperma początkowo się wystraszyłam że ktoś sobie zrobił dobrze patrząc na mnie i skończył na moim staniku. Ale po chwili strach przerodził się w podniecenie ktoś był tak odważny a co gdybym się obudziła? Weszłam do ...
  ... wody obmyć stanik i swoją pierś gdy ją przemywałam troszkę się podnieciłam więc postanowiłam że idę do domu dokończyć to co zaczęłam będąc w jeziorku.
  
  Wracając do domu w głowie miałam tylko myśl kto to był. Dotarłam do domu poszłam do wanny i zaczęłam się masturbować szybko doszłam byłam już tak podniecona że dużo nie potrzebowałam. Resztę dnia myślałam co powinnam zrobić zgłosić to? Może olać temat? A może iść tam znowu i go złapać? Postanowione dorwę go. Plan obmyślony tylko zrealizować.
  
  Następnego dni znowu na plaże i to samo do wody popływać i na ręcznik opalać się i udawać że śpię. Przez 2 dni nic się nie wydarzyło zawiedziona troszkę ale dałam sobie jeszcze jeden dzień. I udało się zjawił się on na oko 15-16 lat zauważyłam go jak stał za drzewami i sobie robił dobrze. Udawałam że śpię podszedł bliżej i znowu wziął mój biustonosz i zaczął go wąchać i trzepać w niego. Ruszyłam się on zamarł na chwile ale dalej udawałam że śpię aż zobaczyłam co on robi uklęknął przede mną i się spuścił mi na brzuch złapałam go za mosznę i zapytałam co on robi wystraszył się chciał się wyrwać ale poczuł tak duży ból że przestał i zaczął mnie przepraszać.
  
  -Przepraszam panią nie wiem co miałem w głowie robiąc to ja
  
  Przerwałam mu. Każąc zlizać to wszystko.
  
  -Ale ja nie jestem gejem przepraszam naprawdę więcej tego nie zrobię.
  
  Nie dawałam za wygraną i musiał zlizać całe swoje nasienie miał farta bo niebyło tego dużo. Ale to zrobił sama się zdziwiłam i podnieciłam gdy to robił. ...
«12»