1. Aneta na wagarach


  Data: 22.02.2024, Kategorie: Hardcore, Nastolatki Oral Wytryski Autor: Sylwunia

  Aneta i Robert spotykali się już 2 miesiące. Ona miała 18 lat on 20. Pewnego dnia uznała, że pójście do szkoły to zły pomysł, gdyż miała 3 kartkówki, do których kompletnie nic nie umiała. Postanowiła pójść do mieszkania Roberta.
  
  Na klatce schodowej pod wycieraczką znalazła klucze do mieszkania ukochanego weszła odłożyła plecak i poszła do łazienki. Chciała tylko przejrzeć się w lustrze, ale to, co zobaczyła przy umywalce bardzo ją zaskoczyło. Stała tam mała paczuszka prezerwatyw. Opakowana w folię. Aneta była dziewicą. Co prawda ona i Robert zabawiali się ze sobą badając zakamarki Swoich ciał, ale jeszcze nigdy nie doszło do penetracji jej ciasnej dziurki. Usłyszała jak drzwi się otwierają. Wiedziała, że to on. Kiedy wyszła z łazienki spojrzał na nią zaskoczony.
  
  -Nie jesteś w szkole?- zapytał
  
  -No jak widać- powiedziała i wyciągnęła w jego stronę paczkę z gumkami
  
  -Aneta nie myśl o mnie źle, po prostu pomyślałem, że przy dzisiejszym spotkaniu do czegoś dojdzie -tłumaczył się chłopak
  
  Aneta tylko podeszła i pocałowała go, a potem udała się do małej biblioteki gdzie stał komputer. Poszedł za nią. Zaczęła się zmysłowo rozbierać, najpierw zdjęła biały ...
  ... T-shirt, następnie odpięła guzik od dżinsowych szortów, które opadły na podłogę. Stała tylko w staniczku i majtkach. Robert podszedł do niej i rozpiął stanik. Piersi wielkości jabłek ukazały się całe sutki były średnie i pięknie sterczały. Uklęknął i zębami zaczął jej ściągać majteczki. Było widać, że jej się to podoba. Była rozpalona po chwili podeszła do komputera i wpisała jedną ze stron porno. Usiadła na fotelu włączyła film i zaczęła robić sobie dobrze paluszkami głośno oddychając. Robert chwilę stał jak słup soli, ale po chwili dosiadł się do niej i zaczęli się zabawiać. Kiedy Aneta zaczęła szczytować on wyłączył film, wziął ją na ręce i zaniósł na łóżko. Kazał jej poślinić dużego sterczącego penisa. Zrobiła to z ochotą. Po chwili wyjął go z buzi i skierował w stronę dziewiczej dziurki. Przyłożył i zaczął delikatnie się wsuwać. Aneta wiła się z bólu i chciała to skończy, jednak nie miała wyjścia. Robert zaczął poruszać się coraz szybciej, a Aneta zamiast bólu zaczęła odczuwać rozkosz po chwili zaczęła krzyczeć a on wyjął szybko penisa i spuścił się na jej twarz.
  
  Kocham Cię - szepnął i pocałował w rozchylone usta
  
  Ja Ciebie też- Odpowiedziała Aneta 
«1»