1. Mały penis


  Data: 08.03.2024, Kategorie: Hardcore, Laski Oral Sex grupowy Wytryski Autor: seksgeometria

  Cześć, mam na imię Anna, jestem dość seksowna kobieta jednak oczywiście nie pozbawioną wad. Mimo że mam podobno seksowne pełne usta, figlarne niebieskie spojrzenie to już przyciężkie piersi F mnie meczą. Do każdego ćwiczenia zabawy potrzebuje dobrego, najlepiej sportowego stanika. Mam zgrabna okrągła pupe, ładna talie, ale wzrost zaledwie 173.Mimo to akceptuje swoje ciało.
  
  Pisze taki wstęp, ponieważ popełniłam pewien błąd, namawiana przez męża do opowieści o swoich poprzednich kochankach, przygodach wypalałam kiedyś ze wśród niewielu moich kochanków był jeden z penisem 25 cm, jednak byłam za młoda, żeby docenić jego wielkość i fajnie sobie na nim pobrykać. Mój Jerzy ma wystarczające 13 cm…i przy zastosowani wygodnych pozycji w zupełności mi wystarcza. Robiąc wspólne zakupy na erozkoszy zauważyłam ze wśród zabawek wybiera większe rozmiary, jak bym ich potrzebowała. Zdałam sobie sprawę ze chyba ma kompleks. Na szczęście znalazł tam tez środek Titanum, który po długim stosowaniu dał mu dodatkowe 2 cm. Ja zaczęłam wychwalać zmianę pod niebiosa i mam spokój. Naprawdę nie ma to dla mnie dużego znaczenia jednak ku przestrodze Pań to pisze. Stał się mój Jurek specem od powiększania penisa.
  
  Wczoraj, gdy wróciłam z pracy, wzięłam kąpiel i zdałam sobie sprawę ze w domu jest też mój mąż. Z naszej sypialni dobiegała cicha rozmowa. Gdy w samym szlafroczku tam weszłam zobaczyłam Jurka bez spodni ze wzwodem, ale i jego przyjaciela z dzieciństwa też. W pierwszej chwili przeraziłam się ...
  ... ze masz zmienia orientacje, ale już po chwili zobaczyłam żel i suplement do powiększania penisa na pościeli. On robił kurs masażu powiększającego członka. Byłam zszokowana, ale chłopcy się też bardzo zmieszali. Postanowiłam nie uciekać z piskiem i rzeczowo zapytałam co wyprawiają w naszej sypialni. Mąż zaczął tłumaczyć ze Marek ma ten sam problem co on i chce mu pomóc. Przyjaciel stracił już odwagę podrywać kogokolwiek, ponieważ boi się ze zostanie wyśmiany, lub nie zaspokoi kobiety. Lubiłam go często u nas bywał nie byłam świadoma jednak jego kompleksów, ponieważ to przystojny fajny facet.
  
  Komicznie wyglądali ze smutnymi poważnymi minami na twarzach i pospiesznie przykrytymi penisami Jak dwa małe psiaki. Tłumaczyłam im, że kobiecie wystarczyłoby i 10 cm członka przy jej budowie pochwy, że ważna jest jedynie technika i pozycja.
  
  Mąż oczywiście pochwalił się zaraz, że teraz ma już 15 cm i życie seksualne bardzo jednak na tym zyskało po czym gamoń odkłonił sterczącego członka by go pokazać …tylko komu. Nie rozumiem mężczyzn czasami.
  
  Marek z rozpacza, ale i nadzieja w oczach odsłonił swojego. Faktycznie był nie duży, ale za to zgrabny, prosty i kształtny. Do tego co mnie zaskoczyło ładnie wygolony co dziwne jak dla faceta, który się z nikim nie spotyka. Zaczęłam więc chwalić ze jest ładny i niejedna kobieta by się na niego skusiła. Cała sytuacja byłą kłopotliwa. Miałam już z mężem doświadczenie w trójkącie, ale tutaj to trochę przypominało sytuacje gabinetu lekarskiego. ...
«123»