1. Niebo, piekło i z powrotem


  Data: 17.03.2024, Kategorie: Pierwszy raz Tabu, Podglądanie Autor: agatslawe

  1. Autobus.
  
  To był wyjazd chóru do Niemiec z koncertami w Polsce. Ja z moim wtedy jeszcze chłopakiem byliśmy pracującymi studentami i z racji tego nie mogliśmy pojechać ze wszystkimi. Mieliśmy do nich dojechać gdzieś przed granicą niemiecką. Sam dojazd też nie był problemem, brat mojego chłopaka był pilotem wycieczek i załatwił nam dojazd gratis jak się nie mylę do Jeleniej Góry gdzie chór po koncertach w Polsce był na ostatnim noclegu przed granicą.
  
  Wsiedliśmy więc grzecznie do autokaru wycieczkowego i ……zaczęło się trzeci kościół, wódeczka, żarciki ogólne atmosfera luźna. W miarę upływającego czasu i alkoholu robiło coraz luźniej, autobus zatrzymywał się tylko na siku, wyrzucenie butelek i zakup nowych. Letni upał i wypite ilości wkrótce ukołysały prawie wszystkich. My siedzieliśmy naprzeciw pary nauczycieli w wieku na oko 40 lat. Brat Sławka coraz rzadziej przechadzał się po autobusie, atmosfera stawała się senna. Z naszymi współpasażerami już bez skrępowania piliśmy a rozmowy zeszły na temat seksu. Pierwsza odpadła nasza współ pasażerka potem Sławek więc i ja postanowiłam się jakoś umościć.
  
  Położyłam głowę na nogach Sławka, wystawiłam pupę na korytarz i coś mi do głowy strzeliło żeby zrobić mu loda. Powoli rozpięłam mu rozporek i zaczęłam ssać. Pamiętam że nie obudził się, tylko mruczał, a ja chciałam wyssać go do końca. I wtedy poczułam czyjąś rękę pod sukienką. Ręka powoli posuwała coraz bliżej cipki. Konsternacja, co robić. Postanowiłam na razie kontynuować ...
  ... lodzika i czekać na rozwój wydarzeń. Ręka dotarła do majtek i bardzo sprawnie omijając majki zaczęła gładzić mnie po pośladkach. Pierwszy raz w życie poczułam takie podniecenie pomieszane z poddańczą niepewnością. Było mi tak dobrze i wszystko jedno że odwróciłam głowę. W panującym półmroku zobaczyłam mojego sąsiada od kieliszka który tylko kiwnął głową. Wróciłam więc z powrotem do przyrodzenia Sławka a po chwili poczułam jak w mojej mokrej już cipce zanurza się palec, potem dwa. Było cudnie. Po chwili ręka zaczęła zsuwać mi majtki co nie było wcale takie łatwe ze względu na ich wielkość oraz brak miejsca. Postanowiłam wyciągnąć nogi. To pomogło. Majtki zniknęły. Palce ponownie zagłębiły się w cipce. Silnik autobusu mruczał, Sławek mruczał, ja mlaskałam i moja cipka mlaskała. Czułam się świetnie, ta sytuacja że ktoś może zobaczyć mnie robiącą loda a zarazem poddającą się palcówce obcego mężczyzny bardzo mnie podniecała.
  
  Nagle poczułam że Sławek dochodzi, pierwszy strzał był już w buzi gdy zapaliły się światła i ktoś powiedział przez mikrofon „ przerwa na siku”. Podniosłam głowę i reszta wytrysku znalazła się na mojej twarzy, włosach i sukience. Palce szybciutko opuściły norkę. Poparzyłam na sąsiada i zobaczyłam jego wielkie oczy. Ja w spermie a moja dupa odsłonięta na korytarzu autobusu. Szybko się poprawiłam. Oczy sąsiada skierowane były na podłogę gdzie leżały moje majtki. Szybko wytarłam spermę z twarzy i sukienki, majtki włożyłam za siebie. Sąsiadka i Sławek nie mieli ...
«12»