1. Nasza pierwsza zdrada


  Data: 02.04.2024, Kategorie: Humor, Podglądanie Autor: jurysta

  Tamtego wieczoru wspólnie z żoną wybraliśmy się do pubu w centrum miasta. Pech chciał, że pracowała tam niesamowicie piękna kobieta, od której trudno było oderwać mężczyźnie wzrok. Dziś sam nie wiem czy na szczęście czy nieszczęście, ale moja żona zauważyła, że przyglądam się tej młodej kelnerce i prawiąc mi wyrzuty wyszła do toalety.
  
  Przyznam, że siedziałem trochę zakłopotany, ale jak się okazało prawdziwe zaskoczenie miało dopiero nadejść.
  
  Weronika, bo tak na imię mojej żonie, nie wróciła już tego wieczoru do naszego stolika.
  
  Zamiast tego zaraz po wyjściu z toalety udała się do baru, gdzie po paru sekundach siedziała obok młodego przystojnego chłopaka a co gorsza rozmawiali z sobą jak by znali się od lat.
  
  Około 30 minut później Weronika podeszła do mnie i powiedziała
  
  To jest Adam, mój nowy znajomy. Zaprosiłam go do nas na drinka, więc zbieraj się i pośpiesz
  
  Zaskoczony nie mogłem uwierzyć w to, co usłyszałem i w to, co się dzieje, nie wiem też, dlaczego i jak, jednak po paru minutach siedzieliśmy w taksówce.
  
  Po wejściu do mieszkania Weronika natychmiast udała się z Adamem do salonu gdzie wygodnie usiedli na kanapie. Moja żona najwyraźniej nie chcąc tracić czasu dość stanowczo zaproponowałabym to ja przygotował drinki, lecz co dziwne miałem się nie śpieszyć.
  
  Gdy po paru minutach wróciłem do salonu z gotowymi napojami stanąłem w osłupieniu, moja żona i obcy facet siedzieli zupełnie nadzy. Pan nie zwracając na mnie uwagi lizał piersi i bawił się ...
  ... cipką a żona cicho pojękiwała.
  
  Postaw to na stole, usiądź naprzeciwko i obserwuj – powiedziała podnieconym głosem.
  
  Zaskoczony usiadłem, ale w mojej głowie kołatały się różne myśli. Zastanawiałem się, co się dzieje i jak mam zareagować, żeby wyjść z tego z twarzą. Po chwili zorientowałem się jednak, że oprócz nerwów, zazdrości i zaskoczenia towarzyszy mi również ogromne podniecenie. Widok pieszczącej się pary sprawił, że mój kutas stał w pełnej gotowości, z jednej strony bezradny a z d**giej ciekawy, co będzie dalej siedziałem posłusznie przyglądając się wszystkiemu.
  
  Para z minuty na minutę zabawiała się co raz śmielej. Podczas gdy on penetrował jej cipkę palcami, ona ssała jego fiuta połykając go niemal całego. Zrozumiałem wtedy, że nie ma już innej drogi a ten przystojny młodzieniaszek za chwile wejdzie w moją żonę zdobywając ją całkowicie. Byłem cholernie ciekaw tego widoku.
  
  Stało się jednak inaczej, Weronika wstała i ciągnąc go za rękę do sypialni powiedziała
  
  - zostań tu i słuchaj a może i tobie na coś pozwolę
  
  Słuchając odgłosów pieprzącej się pary czekałem aż zaspokoją swoje rządze. Zastanawiałem się przy tym i wyobrażałem sobie jak różny może być seks mojej żony z innym facetem od tego, który gości w naszej sypialni. Czy młody wysportowany mężczyzna może dać jej coś więcej albo co gorsze, czy ona pozwoli mu na coś, czego zemną robić nie chce. Te i inne myśli zalewały mój umysł.
  
  Chwilę po tym jak rozległ się głuchy jęk Adam wyszedł z sypialni, z lekkim ...
«12»