1. Powitanie


  Data: 21.04.2024, Kategorie: Anal BDSM Hardcore, Oral Wytryski Zabawki Brutalny sex Autor: Sylwunia

  Czekał na nią za drzwiami. Ona wracała z kilkudniowego wyjazdu. Czekał przyczajony w półmroku zapadającego wieczoru.
  
  Rozległ się zgrzyt zamka. To ona. Czekał w napięciu, adrenalina krążyła w jego żyłach. Musi ja ukarać za to że wyjechała. Bez jego zgody.
  
  Weszła do mieszkania, nie zdążyła zapalić światła. Rzucił się na nią, zaczął z niej zdzierać ubrania. Krzyknęła, trochę się wyrywała zaskoczona. Została już tylko w bieliźnie. Szarpnął i zerwał biustonosz. Jej piersi wyskoczyły podniecająco się kołysząc. Same prosiły się o klapsa, więc lekko uderzył, rozkołysując je jeszcze bardziej. Wisiały krągłe i mocno się kołysały. Uderzył jeszcze kilka razy. Zaróżowiły się, ukazując ślady jego dłoni. Złapał ją za brodawki na piersiach ściskając mocno i ciągnąc tak, że aż syknęła z bólu.
  
  - Stul pysk pizdo, bo pożałujesz! - Krzyknął uderzając ją w policzek.
  
  Uspokoiła się i spokorniała. Wziął klipsy z dzwoneczkami i zapiął mocno na brodawkach. Skrzywiła się leciutko, ale nie odezwała. Pstryknął w sutka powodując, że dzwoneczek się rozdzwonił.
  
  - Na kolana suko! - syknął rozkazująco.
  
  Posłusznie uklęknęła. Położył jej głowę na podłodze i złapał za obie ręce, złączając je z tyłu pleców. Sięgnął po przygotowany wcześniej sznurek i w takiej pozycji je związał. Nie miała czym się podeprzeć, jej tyłek sterczał wypięty. Miała na sobie cieniutkie stringi. Odsunął trochę w bok paseczek wpijający się między pośladkami odsłaniając jej dziurkę. Zebrał w ustach ślinę i splunął tak, ...
  ... by ślina wylądowała w rowku. Powoli spływała mocząc jej czarną dziurkę. Wzdrygnęła się, chciała się podnieść. Ręce miał zajęte przy jej pośladkach, więc nogą przycisnął jej głowę z powrotem do podłogi. Rękami rozchylał jej pośladki i smarował rowek i dziurkę.
  
  - Mam coś dla Ciebie. Idealne pasuje dla suki, którą jesteś.
  
  Mówiąc to, sięgnął po przygotowany w pobliżu korek analny z przymocowanym ogonkiem. Kupił go specjalnie na tą okazję. W czasie jej nieobecności szczegółowo zaplanował jak ją powita...
  
  Odpowiedziała coś niezrozumiale, mocniej ją przycisnął. Zaczął napierać korkiem, ale nie chciał wejść.
  
  - Wypnij dupsko mocniej, nie ominie cię to!
  
  Ulegle się wypięła. Włożył jej w dupę palca. Szarpnęła się. Tego jeszcze nie znała, jej dupka była wciąż dziewicza. Wsadzał jej powoli jednego palca, po chwili dołączył drugiego. Jej dziurka zaczęła się poddawać i rozszerzać. Teraz dwoma palcami ciągnął na boki, chcąc poszerzyć otworek tak, by w końcu zmieścić tam korek. Powoli zaczął wpychać korek między swoje palce, do jej dziurki. Jęczała i łkała cicho, trzymał ja mocno. Pchał ostro, nie przejmując się jej protestami. Bardzo tego pragnął, w końcu rozdziewiczyć jej tyłek. Pchnął mocniej, krzyknęła i korek znalazł się w środku wraz z jego dwoma palcami. Rozszerzył je jeszcze, by sprawić jej więcej bólu. Drugą ręką mocno uderzył w pośladki. Po chwili wyjął swoje palce, zostawiając w jej odbycie korek z uroczym puchatym ogonkiem.
  
  - Kręć dupą, chcę widzieć jak moja suka ...
«123»