1. Niewolnica Natalia


  Data: 14.05.2024, Kategorie: Anal Fetysz Laski Nastolatki Oral Wytryski Stopy, Autor: pornomaniaczka

  Natalia była niską i szczupłą 18-letnią brunetką. Była wyjątkowo nieśmiała. Jej drobny wygląd pasował do cichego charakteru, który był przez wszystkich zauważany. Natalia była ładną dziewczyną, choć nie miała zbyt pełnych kształtów, z uwagi na swoją szczupłą figurę. Pomimo tego uważałem Ją za jedną z najładniejszych dziewczyn w szkole i być może najsłodszą z nich wszystkich.
  
  Tego dnia nauczycielka od angielskiego wymyśliła, że w domu mamy zrobić plakaty. Dała nam na to cały weekend. Stwierdziła, że pracę mamy zrobić w parach, a jako, że nie potrafimy się dobrać, rozlosuje nas. Ja trafiłem na Natalię. Gdy tylko podszedłem do Niej, by umówić się na robienie plakatu, już sama propozycja spotkania zawstydziła Ją i sprawiła, że się uroczo zarumieniła. Szybko ustaliliśmy, że spotkamy się u Niej po lekcjach, ponieważ pod nieobecność rodziców miała cały dom dla siebie.
  
  Po lekcjach na pół godziny poszedłem do siebie, by zjeść obiad i zabrać materiały potrzebne do robienia plakatu. Następnie, zgodnie z ustaleniami, poszedłem do Natalii. Drzwi otworzyła mi zarumieniona. Ubrana była tak samo jak w szkole. Miała na sobie białą koszulkę z krótkim rękawem oraz zwykłe rurki, natomiast na stopach wysokie trampki galaxy. Zaprowadziła mnie do swojego pokoju, gdzie na podłodze miała już rozłożony brystol. Usiedliśmy obok siebie i zaczęliśmy rozplanowywać plakat. Gdy zrobiliśmy już szkic i dopracowaliśmy temat zaproponowałem, by zrobić sobie krótką przerwę.
  
  Gdy Natalia poszła nalać nam ...
  ... wody, ja usiadłem na Jej łóżku, opierając się o ścianę, a stopy w czarnych conversach wystawiając poza łóżko. Gdy weszła podała mi wodę i nieśmiało usiadła obok mnie. Zaczęliśmy rozmawiać na typowy temat, czyli o szkole. Z czasem zeszliśmy na tematy towarzyskie i plotki. Dowiedziałem się, że Natalia jest dziewicą, a nawet nigdy się nie całowała. Gdy odniosła już nasze szklanki do kuchni i ponownie usiadła obok mnie, delikatnie cmoknąłem Ją w policzek, który natychmiast się zarumienił. Nie napotkałem jednak oporu, więc rozpocząłem całowanie szyji, a później ust.
  
  Natalii było coraz przyjemniej, nieśmiałość też coraz bardziej znikała. Już chciała sama mnie pocałować, gdy pociągnąłem Ją za proste, ciemne włosy i odsunąłem od siebie.
  
  - Teraz pobawimy się w pewną zabawę. Będę Twoim Panem, a Ty będziesz wykonywała moje rozkazy. Na początek uklęknij na ziemi i rozepnij mój rozporek.
  
  Cała się zaczerwieniła, jednakże nie odmówiła. Widziałem, że mam pełną kontrolę nad tą nieśmiałą 18-latką. Gdy już rozpięła mi rozporek, sama domyśliła, że teraz powinna zdjąć mi bokserki i zacząć robić loda. Tak też postąpiła. Miała bardzo małe usta, które mocno zaciskały się na moim penisie. Posłusznie ssała go i lizała, okazując tym samym poddanie swojego Panu. Gdy chciałem już dojść złapałem Ją za włosy i zacząłem szarpać w tył i w przód. Gdy już dochodziłem Natalia chciał odsunąć swoją główkę, ja jednak przytrzymałem Ją i ogromnym strumieniem spermy spuściłem się w jej usta. Dostała rozkaz ...
«123»