1. Szalone wakacje


  Data: 15.05.2024, Kategorie: Geje Autor: marlena84

  Hej, mam na imię Maciek i mam 21 lat. Opowiem wam o przygodzie która wydarzyła się się 2 lata temu na wakacjach z kolegami.
  
  Skończył się rok szkolny, pogoda była przepiękna i zapowiadała się kolejna wakacyjna nuda na osiedlu ale wtedy Piotrek przy jednej z nasiadówek na ławce przed blokiem wpadł na pomysł:
  
  -Chłopaki a może byśmy gdzieś wyskoczyli cała naszą paczką taki męski wyjazd 5 chłopa melanż no co wy na to?
  
  Męski wyjazd, od razu mi się to spodobało zwłaszcza ze jestem gejem chociaż chłopaki o tym nie wiedzą, miałem nadzieję że Michał pojedzie od dawna mi się podobał ale nie wiem czy jest homo czy hetero choć dziewczyny nie ma, nie raz trzepałem sobie wyobrażając jak się z nim kocham, Michał to dobrze zbudowany konkretny gość ja raczej jestem drobnej budowy chętnie został bym jego suczką.
  
  Dwa dni później wszystko było już zorganizowane cała nasza piątka spakowana, domek w bieszczadach zarezerwowany, pozostało tylko kupić bilety na pociąg i wieczorem wsiadaliśmy do pospiesznego w Krakowie. Usiadłem oczywiście obok Michała, trochę wypiliśmy i z uwagi na to że to nocny pociąg wszystkim zachciało się spać, zgasiliśmy światło w przedziale i wszyscy oprócz mnie usnęli. Michał miał na sobie dresowe spodenki pod którymi wyraźnie odznaczał się kształt jego fiuta, położyłem rękę na tym wzgórku i zacząłem go delikatnie masować, mruknął coś przez sen ale się całe szczęście nie obudził tylko jego kutas stawał się coraz większy, musiał mieć mniej więcej z 18cm i był ...
  ... na pewno ładny i prosty, macając Michała zacząłem się masturbować ręką w spodenkach, byłem tak podniecony że po ok. 2 minutach spuściłem się w majtki, całe szczęście nikt się nie obudził.
  
  Do ośrodka dotarliśmy ok 8 rano, wyspani, wypoczęci. Domek był super 2 pokoje, jeden 3 osobowy i drugi 2 osobowy, akurat na pięciu, był tylko jeden mankament nie było prysznica ale właściciel wyjaśnił nam że możemy korzystać z łazienki w pensjonacie na parterze są 2 kabiny. Marzyłem o kąpieli po podróży w tym brudny pociągu więc od razu zakomunikowałem że idę pierwszy.
  
  -Hej zaraz przecież są 2 kabiny ja tez idę się wykąpać.
  
  Myślałem że zaraz zwariuję ja i Michał w jednej łazience nadzy co prawda w osobnych kabinach ale i tak myslałem że z podniecenia zaraz exploduję.
  
  Łazienka była ładna i czysta główne drzwi zamykały się na zamek a kabiny nie miały kotar były tylko oddzielone ścianką, postanowiłem ze po podglądam Michała strasznie chciałem zobaczyć jego fiuta o którym tyle razy marzyłem. Zaczęliśmy się kąpać każdy w swojej kabinie i gadaliśmy o planach na najbliższe dni przekrzykując szum wody.
  
  -Kurwa ale mnie plecy swędzą chyba od tego syfiatego fotela w pociągu- powiedziałem
  
  -Mnie też ale jakoś już wyszorowałem-krzyknął Michał
  
  -Ale ja nie mam gąbki
  
  Nagle poczułem jak coś dotknęło moich pleców. To Michał szorował mnie swoją gąbką, mój kutasek wyprężył się natychmiast i aż do połowy wysunął z napletka, nigdy nie byłem aż tak podniecony.
  
  -Pomogę ci- powiedział ...
«12»