1. Trening do biegu przełajowego


  Data: 31.10.2023, Kategorie: Nastolatki Twoje opowiadania Autor: Albastor

  Trening do biegu przełajowego I
    Nareszcie maj i matury. Szkoła zamknięta a pierwsza klasa Madzi ma lekcje w parku. Jest już po jedenastej i ich pani od wf-u usiadła na ławce a one miały biegać dookoła. Madzia wiedziała o tym treningu już wcześniej. Tak właściwie to nie wie, dlaczego umówiła się z Darkiem właśnie teraz.
    Jeszcze trzy lata temu a była wtedy w szóstej klasie wpisała w przeglądarkę „opowiadania erotyczne” i znalazła wiele stron z bardzo ostrymi historyjkami porno, których czytanie bardzo ją podniecało i wystarczyło kilka ruchów palcem po bardzo mokrej i śliskiej szparce żeby przeżywała niezwykle mocne orgazmy. Tak trafiła na stronę mającą portal randkowy dla dorosłych. Oczywiście skłamała i zapisała się jako osiemnastolatka. Zaczęła pisać coraz ostrzejsze teksty z rówieśnikami ale też ze starszymi panami, których poznawała po całkowitej nieznajomości gwary młodzieżowej. Te ostre seksualnie pisanie podniecało ją jeszcze bardziej i zabawa paluszkiem przy swojej cipce stawała się coraz bardziej odważna. Madzia dojrzewała. W ósmej klasie dostała pierwszy okres, który stawał się coraz bardziej bolesny. Powiedziała o tym mamie ale ta jakby nie słyszała. Zaczęły jej rosnąć cycki, zaokrąglać biodra i mała dupka a na dole brzuszka zaczęły jej rosnąć bialutkie włoski. Nadal była bardzo drobna: 156 cm wzrostu i 42 kg wagi, co powodowało, że czuła się bardzo nieśmiała, szczególnie gdy rozmawiała z chłopakami. Zaraz mocno czerwieniła się i strasznie jąkała. Tylko jak ...
  ... siadała przed swoim laptopem nabierała odwagi i pisała coraz odważniejsze teksty. Szczególnie dobrze pisało jej się z Darkiem. Przedstawił jej się jako 20 – latek ale już pierwszego dnia domyśliła się, że jest znacznie starszy. Był bardzo miły i zawsze wychwalał jej styl pisania oraz odwagę w coraz ostrzejszych tekstach. Wreszcie zaczęli pisać wspólne erotyczne historyjki, w których Darek zawsze ostro ruchał Madzię w najróżniejszych sytuacjach i pozycjach. Pisał tak mocno realistycznie, że Madzia podniecała się nieziemsko i mocno tarła palcami swoją mocno zaczerwienioną cipkę. Doprowadzało ją to do ogromnych orgastycznych uniesień, takich, że coraz bardziej pragnęła przeżyć taką sytuację w realu.
  Po pewnym czasie Darek zaczął prosić ją o zdjęcia. Obruszyła się ale wtedy zapewniał ja, ze chodzi o takie zwykłe w ubraniu. Posłała mu w bikini z poprzedniego lata. Zdawał się niezwykle zadowolony i wychwalał jej urodę i figurę. Wreszcie spytał gdzie studiuje. Odpisała „Głuptasie. To zdjęcie to było jeszcze z podstawówki”. „To niemożliwe. Masz przecież takie ładne cycki a i figurkę studentki.” Czuła się mocno doceniona i tym bardziej marzyła przed snem o spotkaniu w realu. Wreszcie okazało się, że Darek mieszka całkiem blisko jej miejscowości. Wtedy postanowiła umówić się z nim właśnie w tym parku, podczas treningu biegowego. Zgodził się natychmiast i mieli się spotkać przy dzikim parkingu nad jeziorem.
  Madzia szybko zostawiła z tyłu wszystkie koleżanki i nagle skręciła w alejkę ...
«1234...»