1. Propozycje opowiadań


  Data: 04.06.2019, Kategorie: BDSM Fetysz Hardcore, Autor: Rozyczka70

  PROPOZYCJE OPOWIADAŃ
  
  26.”ANONIM”-Andrzej otrzymuje list od życzliwej osoby, opisujący z najdrobniejszymi szczegółami wyczyny jego żony w pracy z współpracownikami! Jak zareaguje? 6 stron (K)
  
  208.”CELEBRA”- Mała orgietka, a mottem, a raczej smakowitym dodatkiem tego opowiadanka jest... mleko z piersi pań! 6 stron (K)
  
  204.”chorągiewka na dachu” – Jak sam tytuł wskazuje, jak zawiało, tak bohater tańczył. Niewolnik, a raczej sługa, spełnia najróżniejsze zachcianki swej atrakcyjnej PANI, jak również i jej przyjaciela! Czyli czego chcą, on MUSI to zrobić, albo temu poddać! 20 stron (K)
  
  49.”CO MI DASZ, św. MIKOŁAJU...?”- Samotną kobietę po trzydziestce odwiedza św. Mikołaj. Pomimo dojrzałości wplątuje się w prowadzoną przez niego grę, która kończy się dla niej niby przymuszeniem do... I jako niegrzeczna dziewczynka dostaje rózgę, która jest dla niej nowym doznaniem, gdyż...? 12 stron (K)
  
  157.”DANUTA IV”- Znana nam już szczęśliwa mężatka, po kilku miesiącach postu, niespodziewanie wplątuje się w kolejny romans i to wcale nie tak daleko! 14 stron (K)
  
  151. „DELICJE II” – Znany nam już Jacek, w nieco szokujących okolicznościach poznaje atrakcyjną mężatkę, którą ma zamiar uwieźć. Jednak, choć osiąga w końcu cel, to jednak czy aby na pewno to on ją uwiódł? A może to ona jego? Dziwne dylematy i naprawdę zaskakujące sytuacje.
  
  14 stron (K)
  
  188.”domek na plaży” – Kolejna pozycja dotycząca ostrego, zdecydowanego hard w wersji piss, okres, a przede wszystkim pot ...
  ... młodych dziewczyn. Dojrzały pan wpada w ręce czterech młodziutkich i atrakcyjnych dziewczyn, które mszczą się na nim wręcz makabrycznie! I jakby tego wszystkiego było jeszcze mało, dołącza piąta dziewczyna! Ostry i bardzo perwersyjny temat!
  
  67 stron (K)
  
  212.”dyrektor” – wredny dyrektor dostaje się w ręce swoich podopiecznych wychowanek i ich opiekunek. Same atrakcyjne dziewczyny mszczą się na nim za wszystkie upokorzenia, jakie im serwował przez całe lata. Wszystko to odbywa się w dusznym pomieszczeniu, gdzie prym wiodą nieustannie pocące się ciała dziewczyn, a przede wszystkim dawno nie myte stópki, ciała, cipki, piersi, buty i skarpetki! Do tego targanie za uszy, klapsy i sporo innych, ostrych upokorzeń i kar! Jednym słowem, dyrektor po prostu nie ma NIC do gadania! Naprawdę ostra jazda! 104 stron (K)
  
  216.”egzamin finalny” – Któż by nie chciał zostać modelem... tak, ale mało kto zostaje modelem w szkole dla młodych Domin i bierze jako JEDYNY udział w końcowych egzaminach dziewczyn, które także czynny udział biorą szanowne panie jurorki, a są nimi oczywiście same doświadczone Dominy! Super perwersja w docieraniu nie mającego NIC do powiedzenia niewolnika! Głównie fetysz stóp i wszystko co z nimi związane! 76 stron (K)
  
  164. „FESTYN” – Dwie atrakcyjne, wyzwolone kobiety, ceniące przede wszystkim swoje doznania i swoje rozkosze, podrywają bez najmniejszego problemu czterech mężczyzn, by dać upust swoim żądzom. Dla pań, to poniekąd czysta formalność, ale dla mężczyzn, ...
«1234...»