1. Kuzynka Zony


  Data: 03.09.2022, Kategorie: Fetysz Masturbacja Podglądanie Autor: Opowiadacz

  Cała sytuacja małe miejsce niecały rok temu - miałem wtedy 32 lata............
  
  Ania - 17-to letnia kuzynka mojej żony - słodka blondyneczka - szczupła a mimo to dość dobrze wyposażona przez naturę. Jej biust kręcił mnie już od około roku - Ania odwiedzała nas w każde wakacje. Odkąd ze słodkiego dzieciaczka zmieniła się w młodziutka laseczkę myślałem o niej dość często i mimo normalnego współżycia z żoną zdarzało mi się walić konia np. pod prysznicem myśleć o Ani. Był początek Lipca - żona pojechała na delegację, a ja miałem odebrać Anię z dworca. Podjechałem pod dworzec, z niemałym trudem znalazłem miejsce aby zaparkować samochód. Czekałem niecałe 10 minut i w wejściu pojawiła się Ania - ubrana w bluzeczkę na ramiączkach, z rozpuszczonymi włosami, uśmiechnęła się do mnie i powiedziała "Część wujku" - nie mogłem oderwać od niej oczu - była wspaniała - jeszcze ładniejsza niż w zeszłym roku - szybko przywitałem się, wziąłem od niej podróżną torbę i wsiedliśmy do samochodu.Tego samego dnia wieczorem strasznie się rozpadało - siedziałem w Salonie i oglądałem jakieś bzdury w telewizji - nudziło mi się - więć wziąłem z lodówki piwko i powoli sobie popijałem. Ania siedziała w pokoju który dla niej przygotowaliśmy i słuchała muzyki - jakieś głupawe disco i Hip-Hop, myślałem o niej i poczułem jak moje spodnie robią się zbyt ciasne. Wypiłem jeszcze jedno piwko i postanowiłem iść sprawdzić co u niej słychać, zapukałem i gdy usłyszałem "proszę" (była dobrze wychowaną dziewczyną) wszedłem do pokoju. Ania leżała na łóżku i słuchałą muzyki - przebrałą się i teraz nosiła białą bluzkę i niebieską plisowaną spódniczkę do kolan.Zapytałem "nie nudzi ci się? Może oglądniemy coś na DVD?" Zgodziła się. Siedzieliśmy w salonie, ja puściłem jakiś film, patrzylismy przez chwilę, Ania wydawała się pochłonieta filmem, a ja nie mogłem oderwać od niej oczu - jej ciemno-blond długie włosy spływały na ramiona, oczy miała niebieskie, ale nie takie jak u mojej żony - w jej oczach można było utonąć, patrzyłem jak jej wspaniałe piersi podnoszą się i opadają pod cienkim i lekko prześwitującym materiałem bluzeczki widziałem jej koronkowy biustonocz okrywający te skarby. Patrzyłem na jej nogi- nogi miała naprawdę niezłe - niemal jak modelki, zresztą zostanie modelką było jej mażeniem - to dośc typowe dla dziewczyn w tym wieku. Znowu poczułem jak moje spodnie robią się zbyt ciasne.
  
  Odwróciłem w końcu wzrok i postanowiłem wypić kolejne piwko, wychodząc zapytałem "Aniu napijesz się piwa?" spojrzałą na mnie lekko zdziwina, ale odparła "Tak chętnie"
  
  Przyniosłem dwie butelki i pucharek dla niej - nalałem, Ania uśmiechneła się i powiedziałą "Wujku, wiesz w domu takie coś by nie przeszło" również się usmiechnąłem, mrugnąłem do niej i powiedziałem - "Są wakacje, nikt w domu nie musi nic wiedzieć"
  
  Popijaliśmy piwko, Ania straciła zainteresowanie filmem i rozmawialiśmy o jakichś mało istotnych sprawach. Ania w miarę jak ubywało browarka w jej pucharku coraz częściej się śmiała - widać ...
«1234»