1. Dwie Baśki


  Data: 08.09.2022, Kategorie: basen, Lesbijki Zabawki Autor: Baśka

  W piątek następnego tygodnia po moim spotkaniu z "Litwinem" zadzwoniła Basia informując, że mamy zaproszenie na niedzielę rano "Na basen", a po basenie przyjechałybyśmy do Zajazdu, ona zaprasza na obiad. W zaproszeniu "Na basen" - wyjaśnienie w opowiadaniu "Dubeltowa rekreacja" - nie widzę większych przeszkód, byłoby to nasze szóste spotkanie "Na basenie" Ale co do obiadu, to już kilka razy mnie częstowała różnymi przekąskami podczas moich wędrówek rowerowych, że postanowiłam tym razem ja ją zaproponować na obiad u mnie. Nawet się zgodziła, więc uzgodniłyśmy, że tym razem to ja jadę samochodem na basen, a po basenie jedziemy prosto do mnie.
  
  O umówionej godzinie przyjechałam po nią i pojechałyśmy się "kąpać". Była też kąpiel, ale byli również Włodek i Marek, były też również nasze pieszczoty, będące praktycznie powieleniem wcześniejszych już spotkań. Pewnego rodzaju novum pojawiła się już na koniec naszego pobytu na basenie. Kończąc pobyt na nim szłyśmy do szatni, gdzie miałyśmy swoje ubrania. Wówczas Basia stwierdziła, że ponieważ jedziemy do mnie, to ona chce się opłukać z basenowej wody.
  
  Wyjaśniłam, że u mnie też jest prysznic i może się umyć, ale stwierdziła, że skoro już jesteśmy mokre, to możemy się umyć. Więc wzięłam swój płyn i poszłyśmy. Najpierw się namoczyłyśmy, następnie każda z nas roztarła po sobie płyn, po czym opłukałyśmy się. Kiedy przyszło do wycierania Basia w pewnym momencie podała mi ręcznik, mówiąc wytrzyj mi plecy. Wytarłam jej plecy, a ona ...
  ... odwraca się do mnie, mówiąc - przód też. Przetarłam ręcznikiem jej przód, ale nie wiem dlaczego, w pewnym momencie ręcznik został mi w lewej ręce a prawą ręką dotknęłam jej Piersi.
  
  Basia jest wyższa ode mnie prawie o głowę i mocniej zbudowana, podobnie jak ja, po mimo, że rodziła dziecko, ma bardzo kształtny Brzuszek oraz bardzo ładnie ukształtowane Piersi. Może ten ich wygląd mnie tak zafascynował, że przesuwałam swoją rękę raz po jednej, raz po drugiej Piersi. Sprawiło jej to najprawdopodobniej przyjemność, bo po chwili jej Brodawki wyraźnie się uwypukliły. Moje zresztą też, co nie uszło jej uwadze, za moment jej ręka również gładziła moje Piersi. Jakby zreflektowałam się, cofnęłam rękę, przepraszając ją, mówiąc jednocześnie, że nigdy jeszcze tak kobiecych Piersi nie dotykałam. Ona stwierdziła, że też nie, ale było to miłe. I na tym się nasza rozmowa w tym momencie skończyła.
  
  Ubrałyśmy się, przejechałyśmy do mnie, ja szybko zaczęłam wyjmować z piekarnika wcześniej przygotowane potrawy, ona przez ten czas oglądała mój dom. Po paru minutach na stole stało już jedzenie, zaczęłyśmy konsumpcję, zaproponowałam po kieliszku "Dębowej" Za nim zjadłyśmy obiad, tych kieliszków było chyba ze cztery. Następnie przesiadłyśmy się na kanapę w salonie i siedząc przed kominkiem, dojadałyśmy deser w postaci mojego sernika i popijałyśmy przygotowanego przeze mnie drinka.
  
  W pewnym momencie rozmowy wrócił temat naszego "Basenu" oraz wrażeń ze spotkania z Włodkiem i Markiem. Kontekst tej ...
«1234...»