1. Niewydymka


  Data: 21.09.2022, Kategorie: Masturbacja Autor: onan1974

  Z obecną żoną znamy się od 23 lat. Zaczęło się na studiach, tam się poznaliśmy. Po 5 latach pobraliśmy się, później urodziły się dzieci i wiedliśmy sielskie rodzinne życie. W sprawach sexu Jola była bardzo konserwatywna.Z pierwszym razem czekaliśmy do ślubu. Wcześniej były tylko pieszczoty. Pierwszy raz Jola wzięła do buzi po kilku latach po ślubie a o penetracji d**giej dziurki nawet nie było mowy.
  
  Moja żona to raczej niska kobieta i dość szczupła. Ma za to fajną dużą pupę i dość duże wargi sromowe, co mnie osobiście bardzo podnieca. Jej raczej średnie piersi są dość jędrne jak na jej wiek.
  
  Osiem lat temu przenieśliśmy się do Angli, gdzie ja pracowałem w laboratorium chemicznym a Jola zajmowała się dziećmi w przedszkolu. Wtedy poznaliśmy Karen i Toma. Tom był szefem na innym wydziale laboratorium natomiast Karen zajmowała się domem. On był szatynem średniego wzrostu i średniej budowy. Karen to wysoka brunetka o krótkich włosach. Co rzuca się w oczy jako pierwsze to jej piękne duże piersi których często nie krępuje stanikami a do tego uwydatnia je dość obcisłymi bluzkami z dużym dekoltem.
  
  Z Karen i Tomem spotykaliśmy się dość często. W tym roku zaproponowali nam 2 tygodnie na Cyprze w domu rodziców Karen. Dom był pusty więc mieliśmy pełną swobodę. Nasi gospodarze polecieli kilka dni wcześniej.
  
  No i w końcu wylot. Lot był w nocy więc po starcie i standardowej procedurze przygasło światło i zrobiło się dość spokojnie. Mieliśmy miejsca przy oknie i na środkowym fotelu.Z brzegu siedziała pani w wieku około 45 lat.
  
  - Muszę pójść do toalety-powiedziała Jola z uśmieszkiem na twarzy po czym wstała i wyszła.
  
  Po około 5 minutach wróciła i usiadła na fotelu przykrywając się kocem.
  
  - Mam dla ciebie niespodziankę na rozpoczęcie urlopu-powiedziała po czym podała mi coś w zaciśniętym ręku.
  
  Poczułem dziwny materiał. To były jej czerwone stringi. sama miała na sobie luźną spódniczkę trochę przed kolana. Jole patrzyła szelmowsko na mnie.
  
  - Zadowolony?-zapytała.
  
  - Bardziej mnie interesuje to, co było pod nimi-odpowiedziałem trochę osłupiały zachowaniem żony.
  
  - To na co czekasz? Mam się sama zabawić?
  
  Zawsze podniecały mnie masturbujące się kobiety.
  
  - Nie chcesz to nie-dodała. Sama to zrobię ale nie wiesz co tracisz. Moja cipka już dawno nie była taka mokra.
  
  Po czym Jola skierowała swoją rękę między rozchylone uda ukryte pod kocem. Osłupiałem bo nigdy dotąd nie była taka wyuzdana. Nie czekając dłużej przykryłem się d**gą częścią koca i poprowadziłem swoją dłoń między uda Joli. Była rzeczywiście bardzo gorąca a spomiędzy jej szeroko rozchylonych warg aż kapał soczek. Poczułem jej palec wewnątrz cipki a d**gi masował guziczek.
  
  - Ale jestem napalona-szepnęła mi do ucha. Szkoda że nie możesz mnie teraz ostro zerżnąć-dodała spoglądając ukradkiem na naszą współpasażerkę.
  
  Byłem osłupiały zachowaniem żony a zwłaszcza jej słownictwem.Ale przede wszystkim byłem strasznie podniecony. Nigdy przedtem tak się nie zachowywała.
  
  - No ...
«12»