1. Buszujac w pierzynach


  Data: 27.09.2022, Kategorie: Fetysz Autor: orfeusz

  Często myślałem o seksie z kobietą przy kości, zwłaszcza że moje dotychczasowe partnerki nie grzeszyły nadwagą i taka odmiana wydawała mi się wielce interesująca. Odpowiedziałem więc na ogłoszenie, otrzymałem numer telefonu. Zadzwoniłem – okazało się, ze Agata (tak mi się przedstawiła) mieszka w tej samej miejscowości. Umówiliśmy się na spotkanie przed ratuszem, znakiem rozpoznawczym miały być róże.
  
  Zauważyłem ja z daleka. Spacerowała po placu, bawiąc się czerwoną roża. Rzeczywiście była bardzo tęga. Kogoś mi przypominała. Kiedy się do niej zbliżyłem, nie miałem już wątpliwości. Ona tez.
  
  - To ty? – rzuciliśmy jednocześnie.
  
  Znaliśmy się z liceum. Chodziliśmy do tej samej klasy. Była gruba, niska i niezbyt ładna, ale miała dużo oleju w głowie i dawała ściągać. Gościła nawet często w moich marzeniach erotycznych, bowiem już wtedy podniecały mnie puszyste.
  
  - Ale numer, co? - rzuciłem. Roześmiała się. Przez tych kilkanaście lat zaokrągliła się jeszcze bardziej, wyglądała jednak znacznie atrakcyjniej. Od razu zrobiła na mnie duże wrażenie.
  
  Niezwykłość spotkania oraz ogarniające mnie seksualne podniecenie, wywołane bliskością Agaty, która z każdą chwilą coraz bardziej zaczynała mi się podobać, spowodowało, ze dopiero w jej mieszkaniu przypomniałem sobie o różach (miałem ich cały bukiet).
  
  - Dla ciebie - powiedziałem.
  
  Kiedy pochyliła się, żeby wyjąć Wazon z dolnej szafki, jej olbrzymie pośladki wypięły się prowokująco. Co za widok - pomyślałem - aż trudno ...
  ... ogarnąć ich ogrom... Wskaźnik mojego podniecenia przekroczył czerwoną kreskę. Wszelkie hamulce zwykle w takiej sytuacji puszczają. Puściły i u mnie. Rzuciłem się na Agatę i zacząłem ściągać z niej ubranie.
  
  - Hej, co robisz! – roześmiała się i upuściła Wazon. - Myślałam, że najpierw pogadamy.
  
  - Przepraszam, ale sama widzisz...
  
  - Widzę... No więc dobrze, chodź tu do mnie. Tłuste ramiona objęły mnie mocno, miętowy oddech owiał mi twarz, potem przeniknął usta i wraz ze smakiem poziomkowej szminki tchnął we mnie woń otwierającego się przed nami seksualnego raju błogich rozkoszy.
  
  Moje zachowanie zaskoczyło mnie samego. Niekontrolowana żądza dość często ogarniała mnie w okresie dojrzewania, obecnie zaś potrzebowałem dużo czasu, żeby móc zasygnalizować partnerce gotowość do stosunku. Wspomnienie dawnych snów erotycznych o rozłożystych biodrach Agaty w konfrontacji z jej obecną, jakże inną, stokroć bardziej zmysłowa i pociągającą postacią, zrobiły jednak swoje. Leżąc na niej, czułem sie jak dziecko buszujące w zwałach pierzyn i poduszek. Piersi, które obnażyła, ściągając bluzkę i odsuwając biustonosz, były niewiele mniejsze od mojej głowy. Nieskazitelna biel odciśniętego biustonosza rozlana na wszystkie strony jak fałdy przelewające- go się tłuszczu - czy znalazłby się mężczyzna, który potrafiłby się temu oprzeć? Sutki niczym kwiaty granatu, nieco spłaszczone po bokach, zwieńczone poziomkowymi brodawkami, z których usiłowałem wycisnąć choć kilka kropel mlecznej rosy, długo ...
«123»