1. Koronawirus


  Data: 02.10.2022, Kategorie: Pierwszy raz Blondynki, Hardcore, Nastolatki Autor: pasek2011

  Koleżanka żony mieszka w Norwegii i zeszłym tygodniu przyleciała z córką do Polski w odwiedziny do taty, który miał iść do szpitala na trudną operację. Jednego dnia nawet były u nas na kawie. Justyna to drobniutka blondynka o zajebistej figurze. Czterdzieści lat na karku ale bzykałbym jak nastolatkę. Jej córka 18 lat też szczuplutka blondyneczka razem z matką wyglądały jak siostry. Jaka matka taka córka, jednak ja myślałem o Darii cały czas. Justyny ojciec poszedł do szpitala a z Norwegii dostała wiadomość, że musi się gdzieś stawić w jakimś urzędzie. Takie ich głupie przepisy względem Polaków pracujących u nich. Justyna chciała polecieć i za dwa dni wrócić. Zadzwoniła do nas i powiedziała, że Daria zostaje w mieszkaniu dziadka a ona wróci za dwa dni. Następnego dnia ogłosili zamknięcie Galerii handlowych i od soboty siedzę w domu. Żona poszła na czternastą do pracy a nawet ją odwiozłem. Kiedy wróciłem do domu pod drzwiami stała zapłakana Daria.
  
  -co się stało?- zapytałem
  
  -nie wiem... do dziadka nie chcą mnie wpuścić a mama nie wróci bo zatrzymali ją na czternaście dni na kwarantannę- wydusiła przez łzy.
  
  Weszliśmy do mieszkania. Usiadła na kanapie i dalej płakała.
  
  -wypijesz kawę? zapytałem i nie wiedziałem co mam robić. Wszedłem do pokoju z kawą a ona dalej siedziała i płakała. Usiadłem obok niej i objąłem ją ramieniem. Wtuliła we mnie głowę a ja ręką zacząłem głaskać ją po głowie.
  
  -nie płacz mama po kwarantannie przyleci do Polski a Ty musisz się zająć dziadkiem jak wyjdzie ze szpitala.
  
  Uniosła głowę spoglądając mi prosto w oczy. Śliczna zapłakana twarz tuż przy mojej. Zdążyłem tylko powiedzieć że wszystko będzie dobrze jak czułem jej usta wpijające się w moje. To był moment a ja zastanawiałem się kto zaczął. Mój język stykał się z jej języczkiem a dłoń wjechała pod koszulkę. Dotknąłem jej niewielkich piersi okrytych stanikiem. Drugą ręką szybciutko odpiąłem ten staniczek i już miętosiłem jej piersiątka. Odpuściłem jej usta spoglądając jej w oczy. Na jej twarzy wyczytałem pożądanie i chęć pociągnięcia tej zabawy dalej. Złapałem za koszulkę a ona podniosła ręce do góry zapraszając do zdjęcia. Koszulka wylądowała na podłodze a ja lizałem jej piersiątka. Zauważyłem jak odpina guzik przy swoich spodniach a już po chwili dobierała się do moich spodni. Po minucie leżała na kanapie w samych stringach a ja stałem nad nią tylko w skarpetkach. Trzymała dłonią na sterczącej pałce a ja głupio się czułem widząc skarpetki na stopach. Ostro szarpała moją pałkę delikatną drobną dłonią. Czułem że jest twarda i gotowa do dalszej zabawy. Szybko wyskoczyłem ze skarpetek i złapałem za stringi. Ten widok był niesamowity. Wydepilowana malutka muszelka aż prosiła abym ją pieścił języczkiem. Rozszerzyłem jej delikatnie szczuplutkie nóżki i zatopiłem język w malutkiej cipeczce. Lizałem i spijałem delikatnie słonawy soczek a w tle słyszałem delikatne sapanie i pojękiwanie. Spojrzałem na nią. Jej lewa dłoń głaskała mnie po głowie a prawa miziała sutki. Jej ...
«12»