1. Adam i nowa współlokatorka cz.1


  Data: 14.05.2023, Kategorie: Fetysz Masturbacja Autor: Agis88

  Adam był 30 letnim programistą pracującym zdalnie, który świeżo wziął kredyt na dwupokojowe mieszkanie i zaczynał urządzać sobie życie po zakończeniu 4 letniego związku z byłą dziewczyną Ewą, która była jego rówieśniczką. Sam do końca nie wiedział czemu jego była zakończyła ten związek. Usłyszał powód "nie pasujemy do siebie". Fakt, że zostanie rzuconym go zraniło i obniżyło samoocenę to jednak chyba nigdy nie czuł w pełni, że to jest dokładnie to czego pragnie całym sobą. Z czasem związek zamienił się bardziej w przyzwyczajenie i wygodę.
  
  Adam zaczął randkować przez internet ale nic z tego nie wychodziło, podczas dwóch randek z dziewczynami w wieku 29 i 30 lat czuł znudzenie i w pewien sposób widział w nich odbicie swojej byłej i tego przez co nigdy nie czuł do niej namiętnego uczucia. Zresztą miał wrażenie, że one też nie były nim jakoś szczególnie zainteresowane, choć był dość wysoki powyżej 180 cm o przeciętnej miłej aparycji.
  
  Dziś po pracy d**gi pokój, który Adam chciał wynająć, miała obejrzeć studentka. Nie wiedział o niej wiele poza tym, że studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim psychologię i ma 20 lat. Nie był jakoś zachwycony myślą, wynajęcia pokoju tak młodej dziewczynie ale myśląc o alternatywach, jakimi był dziwny koleś, który ewidentnie miał jakieś problemy z samym sobą oraz jakiś robotnik z Ukrainy to i tak było lepsze rozwiązanie. Mieszkać samemu się nie opłacało, kiedy można było mieć współlokatorkę, która będzie spłacać część kredytu.
  
  Po godzinie ...
  ... 16:00 zadzwonił domofon, Adam usłyszał w nim miły głos dziewczyny.
  
  - Dzień dobry Dominika przyszłam w sprawie mieszkania.
  
  - Proszę wejdź – odpowiedział Adam, zastanawiając się jaka ona będzie, może mu się nawet spodoba pomyślał. Jednak chwilę później uciszył te myśli, przypominając sobie, że to przecież jakaś małolata…
  
  Chwilę później, ku jego zaskoczeniu ukazała mu się w progu piękna drobna dziewczyna o długich brązowych włosach i uroczej buzi, przez którą wyglądała ledwo na 18 lat. Była wysoka na około 160 cm i bardzo mocno opatulona w ciepłą kurtkę i szale ze względu na powrót zimy.
  
  - Zapraszam... – tylko tyle wydusił z siebie Adam, któremu ku jego zaskoczeniu spodobała się potencjalna współlokatorka.
  
  - Dominika miło mi – powiedziała entuzjastycznie ukazując swój piękny uśmiech.
  
  - Adam mi również bardzo miło – powiedział, starając się nie zdradzać tego, że mu się spodobała.
  
  Następnie oprowadził ją po kuchni, łazience oraz pokoju. Dominika dokładnie się przyglądała tym pomieszczeniom w sumie niewiele mówiąc. Adam starał się dodawać coś od siebie, że są naczynia z których można korzystać i zmywarka co jest plusem oraz balkon i dość duża piwnica w której można zostawić rower. Jego komentarze jednak były zdawkowo komentowane, że „fajnie” albo „mhm”... Już nawet myślał, że nic z tego nie będzie. Gdy nagle Dominika obróciła się w jego stronę na pięcie i nagle głęboko spojrzała w jego oczy, nic jednak nie mówiąc. Przez to spojrzenie Adam poczuł się niezręcznie, ...
«1234»