1. Wakacyjna przygoda w pociągu


  Data: 21.05.2023, Kategorie: Creampie, Hardcore, Laski Nastolatki Oral Miejsca Publiczne, Autor: goracamilfetka

  Dzisiaj cofnę was 26 lat wstecz do wakacji po mojej maturze. Czekałam na te wakacje z utęsknieniem pamiętam i kiedy zdałam wszystkie egzaminy mogłam ruszyć nad morze. Mam tam ciotkę, która załatwiła mi pracę w barze bym sobie zarobiła przez wakacje. Rodzice byli bardzo przeciwni, byłam ich jedyną córką i nie chcieli bym jechała sama a do tego pociągiem. Jednak ja w dążeniu to jakiegoś celu jestem nieugięta i postawiłam na swoim. Spakowałam więc rzeczy. Rodzice ostrzegali mnie przed podróżą pociągiem, że sama i w nocy a tyle się słyszało o gwałtach i morderstwach. Odwieźli mnie na pociąg , pożegnali się i ruszyłam. Miałam poczucie że w końcu coś robię tak jak ja chce. Chociaż byłam już dorosła to jednak zawsze przy mnie był tata z dobrą radą albo mama gotowa mnie przytulić. Pociąg miał jechać prawie całą noc więc miałam nakaz nie zasypiać. Gdy już weszłam do przedziału nikogo w nim nie było, pomachałam przez okno i pociąg ruszył. Wtedy miałam ochotę wyskoczyć jednak tego nie zrobiłam. Usiadłam, łezka w oku się zakręciła i zaczęłam czytać książkę. Za jakiś czas do przedziału zajrzał mężczyzna około 25 lat. Ubrany w luźną koszulę, którą miał rozpiętą na cztery guziki, więc widać było lekko zarośnięty tors i jakiś wisiorek na rzemyku do tego szerokie jeansy kolczyk w uchu i wygolony na głowie zostawiony jedynie na środku głowy pasek włosów.
  
  - Mogę ? - spytał
  
  - Pewnie - spojrzałam i zajęłam się dalej lekturą
  
  - Czemu pani nie zamknięta? - spytał się znowu
  
  - A po co? - ...
  ... odparłam
  
  - No bo to wiadomo... no że chyba jedzie pani z kimś?
  
  - Nie no sama - i dodałam - a po drugie nie umiem zamknąć by nikt nie wszedł
  
  Chłopak wstał coś pogrzebał i oświadczył mi że jesteśmy bezpieczni. Powiedział jeszcze że ma za dużo zielonych do stracenia. Jednak ja nie zwróciłam na te słowa uwagi i kontynuowałam czytanie. Była to noc bardzo upalna i duszna, widziałam że jest mu bardzo gorąco w tych długaśnych spodniach. Ja natomiast miałam bluzkę na cienkich ramiączkach i spodnie przed kolanko. Byłam wtedy bez biustonosza, bo jak twierdziłam nie pasował mi do tego stroju. Kątem oka obserwowałam co mój kolega z podróży robi. Pomimo tego że non stop wzdychał jak duszno to widziałam jak mnie obserwuje.
  
  - Jak masz na imię? Ja jestem Jarek - przerwał ciszę
  
  - Anka jestem, miło mi Cię poznać. - odpowiedziałam i dodałam - Nie masz książki w torbie? - spytałam się
  
  - Aniu - przesiadł się obok mnie - w tej torbie jest dobry towar. Ja na książki nie mam czasu.
  
  - Zaraz zaraz czy ty chcesz mi powiedzieć że tam jest ... - nie zdążyłam dokończyć bo zaczął mnie uciszać mówiąc
  
  - Tylko cicho. Widzę jesteś poukładana, grzeczna dziewczyna. Jedziesz do chłopaka?
  
  - Nie mam aktualnie nikogo. - odpowiedziałam i wtopiłam wzrok w książkę.
  
  - Kurwa ale gorąco - powiedział tak dosłownie i zdjął koszulę
  
  Tors faceta od zawsze pobudzał moje zmysły, a on miał taki lekko atletyczny i ten zarost taki leciutki ale jednak. Mając 19 lat byłam jednak bardziej opanowana i ...
«123»