1. Zdominował mnie 20-latek! cześć 1


  Data: 22.05.2023, Kategorie: Dojrzałe Tabu, BDSM Autor: seksgeometria

  Jestem panią prezes, seksowną elegancką kobietą. O figurze klepsydry, okrągłych jędrnych biodrach, pełnych ciężkich piersiach. Ubieram się w najlepsze marki i bardzo umiejętnie twardą ręką prowadzę swoja firmę. Popełniłam jednak jeden błąd, zgubiłam bardzo ważne dokumenty. Piec stron, od których zależała przyszłość moja i firmy. Nie do otworzenia, nie do odzyskania.
  
  Szczęście w nieszczęściu znalazł je nasz młody kurier i słono mi przyszło za to zapłacić.
  
  Siedziałam załamana w swoim gabinecie myśląc co zrobić, gdy wszedł. Szczupły dwudziestoletni chłopaczek, którego traktowałam do tej pory jak skrzynkę na listy. Nie byłabym go w stanie nawet rozpoznać w restauracji. Myślałam ze przyszedł po raz kolejny z pocztą o klauzuli do rak własnych, tak samo musiała pomyśleć moja asystentka. Gdy usłyszałam ze znalazł dokumenty i wie jakie są ważne ulżyło mi. Do momenty, gdy powiedział ze będę musiała za nie zapłacić. Strasznie był zestresowany, ale i było słychać determinacje w jego głosie. Gdy zapytałam, ile chce pieniędzy, usłyszałam ze marzy o seksie ze mną od kiedy tu pracuje. Parsknęłam i zaproponowałam wezwanie ochrony lub policji.
  
  Jednak uświadomił mi ze wtedy dokumenty przepadną i nikt mi nie uwierzy ze on je ma, bo to ja je zgubiłam. Powiedział ze schował je na terenie firmy i przyniesie mi je, gdy mu ulegnę. Za godzinę miałam zebranie zarządu i przygotowywałam się jak im przekazać tragiczna wiadomość. Bardzo chciałam je odzyskać. Zapytałam jak on sobie to wyobraża, ...
  ... on powiedział żebym go pocałowała.
  
  Mały gnojek, ale dokumenty były ważne, a po pocałunku i odzyskaniu papierów wyrzucę go na zbity pysk. Poinformowałam asystentkę ze pisze pilna odpowiedz by mi nie przeszkadzano i ze kurier u mnie zaczeka. Zamknęłam drzwi, zasłoniłam żaluzje co za wstyd. Podeszłam do niego rozchyliłam delikatnie usta by mieć to już z głowy, byłam od niego trochę wyższa do tego szpilki. Oparłam się jedna ręka o drzwi i delikatnie pochyliłam w stronę jego ust. Oczy mu płonęły.
  
  Chyba się jeszcze nie całował, bo nawet nie złożył się do pocałunku, łatwo pójdzie. Wtedy usłyszałam ze nie w usta po czym szybkim ruchem wyjął swojego sterczącego penisa. Jak na takie chuchro to, całkiem sporego. Odskoczyłam zaskoczona i z otwartymi oczami patrzyłam na ten akt bezczelności.
  
  Zniszczę je powiedział i tak już pracy pewnie nie mam. Nie wiedziałam co robić, chciałam je odzyskać grymasem rozpaczy szybko uklęknęłam przy jego członku. Nie mogłam patrzeć. Zamknęłam oczy i powoli go polizałam. Słyszałam jak szybko oddycha. Chciałam by to się skończyło szybko wzięłam mu do ust, mocno ssąc szybko pracowałam ustami. Urósł mu jeszcze trochę w moich ustach. Nie bawiłam się w żadne finezje, szybki seks oralny, na uwolnienie od kłopotu. Była to pewnie dla niego i tak nowość, bo już po chwili czułam ze zaraz dojdzie. Chciałam skończyć ręką, ale przytrzymał mi głowę i trysnął prosto w usta.
  
  Z łatwością bym po pierwszym zaskoczeniu i tak odsunęła głowę, ale zaraz pomyślałam ze ...
«12»