1. Trójkąt z żoną


  Data: 23.05.2023, Kategorie: Hardcore, Oral Sex grupowy Wytryski Autor: seksgeometria

  Nie byłem nigdy zwolennikiem cuckold i innego rozdawnictwa jednak spotkała mnie przygoda, która zburzyła mój świat. Jesteśmy już niemłodym małżeństwem jam mam 40 l moja ukochana 38 l.
  
  Dbamy jednak o siebie jesteśmy dość atrakcyjni. Ja wyglądam jak zdrowy przeciętny facet, 183 cm, krótkie włosy z pierwsza siwizna, krótka broda. Natomiast moja pani to krótko obcięta blondyneczka 170 cm o szczupłej budowie jednak okrągłym tyłeczku i pełnym biuście C. Jej atutem są jednak najbardziej pełne soczyste usta, którymi mnie dawno już temu zdobyła.
  
  Lubimy odwieźć dzieciaki na weekend do rodziców i porządnie poimprezować Tym razem jednak rodzice przyjechali do nas wiec wynajęliśmy hotel, żeby ich nie gorszyć i wyspać się spokojnie.
  
  W ostatnim zaprzyjaźnionym klubie spotkaliśmy mojego dawnego przyjaciela jeszcze ze studiów, okazało się ze wrócił do Polski. Prze nas nie zdążył na pociąg do rodziców wiec zabraliśmy go do hotelu, gdzie zmęczeni natychmiast usnęliśmy w dużym małżeńskim łożu. Ja spałem w środku. Michał wstał rano pierwszy wykapał się, ale wrócił do łózka i znów usnął. Nie mogłem już zasnąć tez poszedłem się umyć, bo jedynie Olga miała siłę wziąć prysznic w nocy. Wykapałem się i wróciłem pod kołdrę by delikatnie budzić Olgę, Michał twardo nadal spał. Zacząłem ja głaskać zmysłowo i delikatnie palcem wodzić po jej ustach. Zawsze na kacu mam podwójna ochotę na sex. Zacząłem wodzić ręką po jej udach delikatnie je muskać, powili wodzić dłonią w kierunku bioder, które już ...
  ... mocnej i zdecydowanie zacząłem masować. Następnie powoli zacząłem zmierzać w kierunku jej piersi, delikatnie je ugniatając, ale omijając sutki. Lubiłem jej kształty, gładka skóra, zapach. Miałem już wyraźny zwód, penis sterczał mi twardy, główka wysunęła się ze spodenek. Wtedy zobaczyłem jej z wesoły figlarny wzrok, nie spała miała na mnie też ochotę. Pokazał jednak, że mamy gościa i nic z tego.
  
  Musiała chyba zobaczyć moja bardzo rozczarowana minę, bo jeszcze raz dłużej popatrzyła na Michała czy na pewno śpi i zaczęła pieścić mnie dłonią śmiejąc się łobuzersko. Pieściła mnie z coraz większym zapałem, zobaczyłem, jak twardnieją jej pod koszulką sutki, jak cudownie rumienią się policzki. W końcu wśliznęła się pod kołdrę i zaczęła mi powoli robić cudownego loda. Chciałem się odwdzięczyć pieszczotami, ale wychyliła się na chwile i powiedziała ze nie ma szans przy koledze i żebym patrzył, czy się nie budzi. Widziałem ze Michał już nie śpi, że zerka spod przymkniętych powiek jak kołdra się unosi na wysokości mojego pasa. Olga już bardzo się wkręciła w pieszczenie mnie do tego stopnia ze nieświadomie dla wygody klękając wypięła pupę w stronę mojego kolegi. Uśmiechnąłem się i tak poprawiłem kołdrę by odsłonić jej krągłe śliczne pośladki. Dziwne uczucie z jednej strony duma z ciała mojej kobiety drugiej niepokojąco mnie kręciło ze go podnieca moja zona. Czułem ze zaraz dojdę. Michał zaczął się wiercić spłoszyło to Olgę i niestety przestała mnie pieścić, przytuliła się do mnie i ...
«1234»