1. Kurwa Twardego Koniec kariery


  Data: 28.05.2023, Kategorie: Seks międzyrasowy, Hardcore, Anal Autor: adultax

  Po burzliwym lecie i jesieni rozpoczął się rok akademicki. Studiowałam, pracowałam u Twardego, przy okazji też i dla Krzysztofa. Sytuacja w kraju stabilizowała się, opozycja była coraz bardziej miękka a ja dla Krzysztofa przygotowywałam standardowe raporty z tego co kto mówił u mnie w łóżku. Zwykle brałam jakiegoś działacza, starałam się skłonić go do zaproszenia mnie na spacer, do parku lub na starówkę a potem kończyliśmy spotkanie w jego łóżku. Nauczyłam się, że faceci nie potrafią odmówić rozmowy na bardzo dyskretne tematy dziewczynie, którą zerznęli.
  
  Spotkania te nie były specjalnie ekscytujące. Koledzy z opozycji mieli języki silniejsze niż kutasy, ale tymi językami potrafili tylko międlic o złej komunie. Musiałam więc udawać orgazmy, oszołomienie i pożądanie. Dzięki równoległej praktyce u Twardego szło mi to całkiem nieźle. Materiały jakie dostarczałam Krzysztofowi nie były najciekawsze. Dlatego też często wypożyczał mnie do zadań specjalnych dla wywiadu lub kontrwywiadu. Było to zdecydowanie ciekawsze, tym bardziej, że wiązało się czasami z wyjazdami na dwa trzy dni za granicę. Poznałam tak Paryż. Londyn Rzym czy też Mediolan.
  
  Czasami, rozkładając uda dla oficerów NATO lub dla polityków zachodnioeuropejskich zastanawiałam się czy tak samo jak ja czuła się ongiś Mata Hari.
  
  Równolegle pracowałam dla Twardego. Tam sytuacja się ustabilizowała. Twardy wiedział, że studiuję i ze to dla mnie priorytet więc tak zorganizował mi pracę abym mogła studiować. ...
  ... Prowadzenie handlu międzynarodowego mnie zainteresowało. Języki, spotkania z ludźmi z całego świata dawały mi ogładę, pozwalały coraz pewniej poruszać się w środowisku mężczyzn a jednocześnie były przyszłościowe. Wtedy marzyłam, że wyjadę z Polski i będę mogła prowadzić interesy za granicą. Były to jeszcze czasy komunizmu, ale przekonałam się ze w całym komunistycznym świecie wszyscy handlują i zarabiają na boku. Poznałam ludzi z Rosji, z republik a także i z Afryki i dalekiej Azji. Twardy pozwalał mi poznawać tajemnice prowadzenia biznesu, mechanizmy negocjacji z klientami oraz zasady księgowań i rozliczeń. Oczywiście byłam też pomocna dla Twardego, ponieważ bezwzględnie wykorzystywałam sex w prowadzeniu interesów. Wielokrotnie kontrahenci tracili głowę i pozwalali na warunki korzystne dla firm Twardego w zamian za możliwość zanurzenia kutasa w cipce jego niedostępnej asystentki. Śmiać mi się chciało, gdy widziałam podchody facetów, którzy nie wiedzieli, że zaczynałam karierę w stajni Twardego jako jedna z jego kurew.
  
  Szczerze mówiąc lubiłam tą pracę. Miałam do czynienia z silnymi facetami, dominującymi i pewnymi siebie. W sexie byli też tacy. Najpierw delikatne podchody, półsłówka a potem, gdy już byłam przed nimi naga, bezbronna i zdana całkowicie na ich łaskę to bezwzględnie zaspakajali swoje potrzeby. Zwykle zaczynałam od laseczki na klęczkach. Gdy z góry widzieli moją delikatną twarz i wargi obejmujące ich członka zwykle odlatywali. Potem rzucali mnie na podłogę lub łóżko i ...
«1234...»