1. Spełnienie marzenia


  Data: 30.05.2023, Kategorie: Pierwszy raz Hardcore, Interracial, Nastolatki Wytryski Autor: lili23

  Jak każda nastolatka, a może i kobieta marzyłam o ciemnoskórym facecie który pójdzie ze mną do łóżka. Niektóre kobiety jadą za granice, ja miałam to szczęście, że w mieście w którym mieszkam jest dużo obcokrajowców. Nie ukrywam jest to jedno z największych miast w Polsce. Przejdę do sedna.
  
  Piątek, majowy wieczór, wybrałam się na kluby. Oczywiście , że kocham tańczyć poszłam na parkiet i tańczyłam ze znajomymi z którymi poszłam. Gdzieś przemknęła mi postać chłopaka o ciemnej karnacji. Rozejrzałam się. Był. Zamawiał coś przy barze. Pomyślałam do odważnych świat należy i ruszyłam zagadać. Zaczęłam po angielsku ale chłopak tylko popatrzył na mnie i się uśmiechnął. Nie wiedziałam o co chodzi, jednak okazało się, że on mieszka w Polsce od dziecka i dobrze rozumie mój język. Na początku myślałam, że to już koniec, ale jednak zaproponował mi drinka. Zgodziłam się aby jednak postawił mi jakiś inny napój bo wolałam mieć wszystko pod kontrolą. Przeszliśmy do wolnego stolika i zaczęliśmy konwersację. Okazało się, że ma na imię Szymon i jest na pierwszym roku studiów. Jego mama jest polką a ojciec dał mu w genach ciemny kolor skóry. Zaczął również słać komplementy w moją stronę, co było bardzo miłe. Jednak musiał już iść z niewyjaśnionych powodów. Zostawił numer i namiar na fejsa.
  
  Kiedy wróciłam do domu napisałam na numer, że to ja. Po chwili otrzymałam wiadomość zwrotną. Wymieniliśmy parę wiadomości. Następnego dnia otrzymałam wiadomość, czy byłabym zainteresowana spotkaniem koło ...
  ... 19. Oczywiście była to wiadomość od Szymka, więc oczywiste że byłam na tak. Ubrałam się w strój taki by nie pomyślał od razu że chcę się z nim ruchać. Wybiła 19 i pod moim domem zjawił się samochód. Wyszłam szybko i wsiadłam.
  
  - Myślałem, że nie będziesz chciała. Wiele dziewczyn które poznaję w klubach to raczej nie umawia sie na randki. - mówił
  
  - Wiesz ja lubię randki, ale takie romantyczne. To gdzie mnie zabierzesz? - spytałam
  
  - A zobaczysz, Mam takie piękne miejsce dla pięknych dziewczyn.
  
  - Dziewczyn? To ile ich było przede mną? - spytałam kokieteryjnie w taki sposób aby się trochę zawstydził
  
  - Uwierz mi niewiele, jestem mało kontaktowy i może przez to. Zapnij pasy. Jedziemy.
  
  W trakcie jazdy przyglądałam się mu, ponieważ wczorajszego wieczoru w klubie to światło nie było idealne. Ubrany był w koszulę, granatową z podwiniętymi rękawami i rozpięta na trzy guziki. Spodnie jeansowe. Co się rzuciło w oczy, że miał świetnie wyćwiczone barki. Z rozmowy dowiedziałam się że trenuje rożne sporty. Dojechaliśmy na miejsce i faktycznie piękne miejsce. Takie romantyczne, może jak z filmu.
  
  - Bardzo lubię to miejsce, często sam tutaj przyjeżdżam, wyciszyć się. - powiedział
  
  - Jejku pięknie tutaj jest!! Bardzo romantycznie - mówiłam
  
  - Myślałem, że Ci się spodoba. wiesz sorki że to powiem ale piękna jesteś - mówiąc położył rękę na moi kolanie - wiesz, nie chcę byś mi uciekła jak to wiele dziewczyn robi.
  
  - Uciekła? Czemu mam uciekać? - spytałam się zdziwiona tymi ...
«123»