1. Dziwna miłość


  Data: 23.07.2023, Kategorie: mama, Incest Autor: slaj-1949

  Od zawsze byłem zalewany matczynym uczuciem, co często powodowało moje podtopienie i dyskomfort. Matka kochała mnie nad życie swoje i moje. Nie wyobrażała sobie, żebym wyłamał się z jej wizerunku ukochanego syna. Każda moja próba uwolnienia się od jej miłości od najmłodszych lat powodowała jej histeryczną reakcję i szantaż emocjonalny, który przytłaczał mnie możliwymi skutkami. Dlatego też starałem się z całych sił spełnić jej wyobrażenia i kochać na ile było można w tym dziwnym związku.
  
  Nagość między nami także była czymś naturalnym i każdy objaw wstydu z mojej strony spotykał się z dezaprobatą ze strony mamy. Nie mylcie tej nagości z seksualnością i molestowaniem. Moja matka uważała po prostu, że jesteśmy tak sobie bliscy, że nie musimy się wstydzić siebie, swoich potrzeb i odruchów. Układ między SYNEM I CHOROBLIWIE KOCHAJĄCĄ GO MAMĄ.
  
  Od najmłodszych lat widywałem mamę nago, sam nie ukrywając przed nią nagości. Kąpaliśmy się razem i swobodnie przebywaliśmy w swoim towarzystwie naturalnie eksponując swoją intymność. Gdy miałem 13 lat to mama właśnie pokazała mi na swojej osobie różnice między dziewczynami a chłopakami. Pokazała mi opisując dokładnie budowę i piękno kobiecej waginy. To ona nauczyła mnie jak powinienem myć penisa co przez pewien czas robiła sama.
  
  Na początku tej drogi jako dzieciak przyjmowałem to obojętnie. Jako nastolatek byłem zafascynowany otwartością mojej mamy. Wiedziałem i widziałem to o czym moi rówieśnicy mogli tylko pomarzyć. Kobiecą ...
  ... nagość miałem na co dzień i choć spowszedniała mi bardzo to jednak czułem się w jakiś sposób wyróżniony.
  
  Zacząłem jednak dojrzewać a moje reakcje nastolatka stawały się częste i nie umiałem nad nimi panować. Powodowało to u mnie pewien dyskomfort w zetknięciu z nagością mojej matki, jej swobodą i potrzebą zaufania. Każdy mój odruch wstydu odbierała jak zamach na jej rodzicielską miłość i zarzucała mi, że się od niej oddalam a ona mi wszystko poświęciła. Była bardzo niezadowolona z mojej wstydliwości bo nie tak mnie wychowała. Brnąłem więc w ten układ aby uszczęśliwić matkę i być jej wymarzonym synem.
  
  Przyjmowałem z zażenowaniem pytania - czy się onanizuję, czy mam duży wytrysk, czy napletek mi się zsuwa bez problemów? I wiele, wiele innych. Przykład: mam 16 lat, biorę prysznic, moja mama w tym samym czasie korzysta z toalety. Widząc mój częściowy wzwód podchodzi do mnie łapie za penisa i kilkunastoma ruchami doprowadza do pełnego wzwodu i wytrysku. Jak stwierdziła chciała się osobiście przekonać, że ze mną jest wszystko w porządku i już się nie martwi. Moje zniewolenie psychiczne przez matkę było takie, że nawet do głowy mi nie przyszło protestować. Ogarnęło mnie wtedy uczucie niezdrowego podniecenia podszyte przekonaniem, że to idzie w dziwnym kierunku. Uświadomiłem sobie, że przede mną co najmniej 3 lata przeżyć na które chyba jednak nie mam ochoty ale trudno będzie to zmienić. Postanowiłem przetrwać a potem wyrwać się na studia i ograniczyć jakiekolwiek kontakty z ...
«123»