1. Seks shop - wspomnienie 8


  Data: 09.08.2023, Kategorie: Pierwszy raz Dojrzałe Laski Lesbijki Zabawki Nastolatki Autor: AgaG

  Ludzie boją się tych meijsc ze względu na fakt kraju w jakim żyjemy. W polsce erotyka, seks, swing wszystkie sprawy są ciągle jak temat tabu w wielu meisjcach w naszym kraju. Ja pomijając wszystko co normalne jestem stałą klientką w sex shopach, i często po prostu wpadam zobaczyć co nowego.
  
  Tym razem po prostu wpadłam do sklepu zerknąć co tam jest i okazało się że za ladą stała nowa ekspedientka. Równie niska co ja, a nawet niższa, lekko puszysta, jednakże jej piersi były przynajmniej dwukrotnością moich. Ciemne włosy związane w kuzyk, biały podkoszulek, z wystajacym ze spodu białym stanikiem nie do końca zakrywającym jej obfite piersi, dodatkowo do tego spódniczka z zielonego materiału i buty na średnio wysokim obcasie, kozaczki. Początkowo się rozglądałam ale dość szybko zaczełyśmy gadać. Okazało się że na imię jej Krysia, że ma mężą i że lubią eksperymentować również z zabawkami tak jak ja, choć tylko z zabawkami. Szybko znalazłyśmy wspólny język, a Krysia zaproponowała mi nową zabawkę, dildo dwustronne, dość długie, z wypustkami zaczynającymi się na ok 10 cm od końców. Dotknęłąm go i mi się spodobał ale w żarcie rzuciłam że samej ciężko będzie mi przetestować.
  
  - Nie gadaj głupot - zaśmiała się Krysia
  
  - Tak jest, w końcu to dildo dla dwójki
  
  - No fakt, ale jesteś młoda atrakcyjna, a ja tu zamężna stara.
  
  - Teraz Ty gadasz głupoty
  
  - Mówię jak jest, aczkolwiek dziękuję za komplement
  
  Mówiąc to pochyliłam się i pocałowałam ją prosto w usta. Gdy chciała ...
  ... ponownie przemówić znowu zrobiłam to samo i wtedy już nie protestowała, odwzajemniła pocałunek mówiąc ze jeszcze nigdy nie była z kobietą, choć od dawna już planowała, a ja potwierdziłam swoje zamiary wobec niej. Wyszła zza lady i zaczełyśmy się całować. Jej dłonie szybko znalazły mój tyłek, a moje jej i wędrowałyśmy w górę rozpinając sobie staniki. Pierwsza pozbawiłam ją bluzki i stanika i zaczełąm pieścić jej sutki bawiąc się jej całymi peirsiami. Jęki rozkoszy szybko się pojawiły, zwłąszcza gdy ropzięłam jej spodnie iw sunęłam dłoń od razu w stronę jej cipki któa była przyjemnie wygolona i mokra już na wejściu. Zsunęłąm jej spodnie i już po chwili była nagam a ja uklękłam pod nią i zaczełąm robić jej minetkę. Po dłuższej chwili chwyciła mnie i podniosła, i tak smao zaczeła mnie rozbierać. Gdy skończyła usiadłam na ladzie i tym razem to Krysia zajęła się mną. Po pierwszym orgaźmie usiadła tak ze zaczełyśmy bawić się naszą nową zabawką któa dała nam wiele rozkoszy.
  
  Po dłuższych pieszczotach wyciągnęłą dildo ze swojej cipki i zeszłą z lady. Całując mnie położyła mnie na brzuchu, wyciagnęłą oliwkę i koniec wprost z jej cipki wsunęła w mój tyłek. Szepcząc mi do ucha że jest mi bardzow dzięcazna ale teraz ona da mi boską rozkosz i tak też było. Jedno dildo w moich otworkach sprawiało że już nei jęczałam, teraz krzyczałam i dochodziłam raz za razem.
  
  Po kolejnej dłuższej chwili zniknęła i wróciła z paskiem strap-on w ręce.
  
  - To nasz nowy towar. Posiada kołek analny i dildo od ...
«12»