1. Pani prawnik


  Data: 02.10.2023, Kategorie: Hardcore, Oral Wytryski Brutalny sex Autor: pornomaniaczka

  ... powtarzałam na przemian, choć tak naprawdę chyba chciałam żeby mnie nadal pierdolił.
  
  - zamknij się dziwko! Potrzebujesz kutasa - odpowiedział i rozpiął mi stanik, całkowicie uwalniając moje cycki. Po jakimś czasie przestał mnie posuwać i wyjął swojego fiuta z mojej cipki.
  
  - ssij suko! - usłyszałam nagle i poczułam jak szarpie mnie za rękę bym kucnęła i zajęła się jego kutasem.
  
  - oszalałeś?!
  
  - bierz go dziwko i ssij! - powtórzył bardziej stanowczym głosem.
  
  Nie chciałam tego robić, ale chwycił mnie jedną ręką za włosy, a drugą na siłę wpakował mi swojego stojącego fiuta do ust. Wiedziałam że z nim nie wygram więc posłusznie zaczęłam obciągąć mu kutasa, kucając przed nim w rozkroku jak jakaś uległa dziwka. Lizałam i obciągałam jego twardego chuja, a on głośno wzdychał z zadowolenia.
  
  - o taaak... ssij go kurwo, ssij pieprzona suko - powtórzył kilka razy gdy robiłam mu loda. Po jakimś czasie przejął inicjatywę i trzymając moją głowę, zaczął pieprzyć mnie w usta. Parę razy się zakrztusiłam bo wsuwał mi kutasa szybko i głęboko. Udało mi się uwolnić usta by złapać trochę oddechu. Nie trwało to jednak długo. Poklepał mnie swoim kutasem po twarzy po czym znowu wpakował mi go z impetem w usta.
  
  - ciągnij dziwko! - rozkazał, i znów zaczęłam obrabiać jego chuja jak jakaś zdzira.
  
  Obciągałam mu kutasa do momentu gdy znowu miał ochotę na moją cipkę. Położył mnie plecami na biurku i szeroko rozchylił moje nogi. Leżałam tak z rozłożonymi nogami a on pieścił językiem ...
  ... moją cipkę, i muszę przyznać że świetnie wiedział jak to robić. Jego zwinny język i ciepły oddech sprawiały że pojękiwałam z rozkoszy. Po paru minutach pieszczot, chwycił mnie za uda i znowu wsunął swojego kutasa w moją szparkę. Trzymał mnie mocno i pieprzył ostro patrząc na moje cycki które kołysały się od jego szybkich i mocnych pchnięć. Rżnął mnie na biurku jak dziwkę a na jego twarzy widać było pożądanie z jakim mnie dupcył. Patrzyłam na niego i jego napięte ciało. Stawał się coraz bardziej spocony ale ani na moment nie przestawał mnie ostro pieprzyć. Jego twardy kutas wchodził we mnie cały a ja jęczałam głośno, dając się ostro pierdolić. Chcąc nieco zmienić pozycję, oparł moją jedną nogę o swoje ramię i trzymając mocno za udo, pieprzył mnie jeszcze szybciej i mocniej.
  
  Ty suko! - usłyszałam kolejny raz z jego ust
  
  Wiedziałam że już długo nie wytrzyma i w końcu spuści się na mnie. Zwolnił nieco tempo, przechylił na bok moją nogę którą opierał wcześniej o swoje ramię. Leżałam teraz na biurku bokiem ze złączonymi nogami. W takiej pozycji pieprzył mnie jeszcze przez chwilę. W końcu wyjął swojego fiuta z mojej cipki, usłyszałam głośny ryk i poczułam jak ciepły strumień jego spermy, zalewa moją dupę. Po chwili mój tyłek był cały mokry i śliski a on odetchnął z ulgą.
  
  - miałeś skręcać meble w kuchni a nie mnie pieprzyć! Zjeżdżaj do roboty! - krzyknęłam
  
  - właśnie skończyłem na dziś - odpowiedział pewny siebie i wyszedł z pokoju.
  
  Pozabierał swoje rzeczy i życząc miłego ...