1. Pierwsze zetknięcie z Jolką


  Data: 16.10.2023, Kategorie: Dojrzałe Sex grupowy Podglądanie Autor: olek4321

  Jolke pierwszy raz zobaczyłem na dyskotece dla osób po 40-ce w znanym klubie w centrum naszego miasta. Seksowna pani koło 45 lat z wyzywającym makijażem i mocno pomalowanymi ustami czerwoną szminką, Byla w towarzystwie kilku koleżanek. Cała grupka bawiła się bardzo dobrze. Nie wiem dlaczego akurat zwróciłem uwagę na nią. Patrząc z perspektywy czasu chyba dlatego, że w pewnym momencie patrząc na nią jak seksownie tańczy zdałem sobie sprawę, że nie ma na sobie stanika. Jej piersi żyły swoim życiem pod jej cieńką czarną bluzką z lekko przezroczystego materiału. Podczas szalonych wygibasów z kolejnym partnerem, zaczęły tak podskakiwać podczas tańca, że nie mogłem oderwać od nich wzroku. Jej partner też to widział bo co chwila starał się je dotknąć swoimi rękoma. W pewnym momencie tańcząc za nią zaczął je uciskać swoimi rękoma. To macanie wcale Jolce nie przeszkadzało, wręcz odwrotnie zaczęła go jeszcze bardziej prowokować, ocierając się biodrami o jego członek, który i tak już wypychał mu spodnie.
  
  Koniec utworu i koniec przedstawienia. Mimo że jej partner do tańca chciał bawić się z nią dalej ta niestety kategorycznie mu odmówiła. Podszedł następny amator macania cycków Joli i tak też przez następne kilka minut wolnego tańca robił. Ten pozwolił sobie na macanie jej dupki schowanej pod krótką czarną spódniczką. Oczywiście nie spotkało się to z żadnym oporem ze strony Joli. Kolejny taniec i kolejny facet. I tak już szło do końca imprezy. Im bardziej jakiś był odważniejszy to ...
  ... wkładał ręke do jej majteczek i bawił się jej cipką. Jola zupełnie nie zwracała uwagi na koleżanki, które przyszły razem z nią do klubu. Nie były one tak wyluzowane jak Jolka i raczej tańczyły osobno a już na pewno nie dawały sie macać jak ich koleżanka. Joli nie przeszkadzały ich zmieszane spojrzenia, w ogóle sie tym nie przejmowała. Oczywiście chętnych na stawianie jej drinków było mnóstwo, ale ona wypiła tylko kilka. Jej zachowanie nie było spowodowane zbyt dużą ilością alkoholu. Ona po prostu lubiła jak ją traktują jak tanią dziwkę.
  
  Żeby zabawa była bardziej pikantniejsza to Jola po wypiciu kolejnego drinka poszła do klubowej toalety i kiedy wróciła to tak żeby wszyscy widzieli, schowała wcześniej zdjete majtki do swojej torebki.
  
  Zaczął sie kolejny utwór i oczywiście koło Jolki zrobiło sie gęsto od facetów. Zwycięzcą, który z nią zatańczył okazał się siwy gościu koło pięćdziesiątki. Ten bez skrępowania podszedł do niej od tyłu włożył swoje ręce pod jej bluzkę i macając jej cycki zaczeli się wyginać w rytm nastrojowej muzyki. Za chwilę jego jedna ręka znalazła się pod spódniczką Joli i zaczął miętosić jej cipe bez opamiętania a d**gą ręką nadal bawił się jej cyckami. Jego partnerka nie była mu dłużna i jej ręka powędrowała do jego rozporka i zaczęła bawić sie w spodniach jego kutasem. Facet nie wytrzymał i musiał się spuścić bo Jola wyjęła ręke z jego spodni i oblizała przy nim jego spermę ze swoich paluszków. Oczywiście to był koniec zabawy dla siwego gościa bo musiał ...
«12»