1. Koniec urlopu


  Data: 24.10.2023, Kategorie: Hardcore, Laski Nastolatki Oral Wytryski Autor: pornomaniaczka

  ... a mimo to skazała mnie na siedzenie obok niego przez godzinę. Adam spojrzał na ciemną plamkę na spodenkach brunetki i uśmiechnął się do niej zachęcająco. Diana natychmiast usiadła obok Adama, zostawiając mnie samą z tyłu samochodu.
  
  Po kilkunastu minutach dołączył do nas Jarek. Był bardzo przepocony, dlatego w samochodzie strasznie śmierdziało. Jarek spojrzał najpierw na mnie. Czułam jego natrętny wzrok na moich niewielkich piersiach, okrytych czarnym, koronkowym staniczkiem, który prześwitywał przez cienki materiał koszulki, a potem spojrzał na rozporek moich spodenek i zadbane, zgrabne uda. Byłam pewna, że w spodniach zaczęło robić mu się ciasno. Wiedział, że zauważyłam jego rosnący 'namiot', więc uśmiechnął się dumnie. Adam zauważył, że Jarek ma na mnie ochotę, wiec zaparkował w lesie, trzydzieści metrów od zajazdu pod pretekstem kupienia czegoś do picia. Poszła z nim Diana, więc zostałam z Jarkiem całkiem sama. Wokół nas były tylko wielkie drzewa. Miejsce gdzie zaparkował Adam było pogrążone w nastrojowym półmroku. Gdy Jarek zaczął się do mnie przysuwać, zaczęło mi się robić wilgotno w majtkach. Kolega mojego wujka pewnie zauważył to na moich spodniach. Jarek siedział już zaledwie dwa centymetry ode mnie. Na karku czułam jego gorący oddech. Był wyraźnie rozpalony, a jego mały kolega domagał się uwolnienia. Jarek nie owijał w bawełnę; zawsze był bezpośredni, więc nie zdziwiło mnie gdy nagle położył swoją wielką, spoconą dłoń na moim udzie, powolutku zbliżając się do ...
  ... mojej szparki. Nie wiem dlaczego, ale moje soczki zaczęły wypływać ze spodenek, a pojedyńcze krople zaczęły spływać po moich idealnie wygolonych udach. Jarek zauważył to i zlizał kroplę z mojej skóry. Przeszły mnie zimne dreszcze, lecz było mi tak przyjemnie, ze nie chciałam tego przerywać.
  
  - Jarek, co ty robisz? - wyszeptałam cicho patrząc mu w oczy. Jarek rozpiął mój pas samochodowy i położył wielkie dłonie na moich ramionach.
  
  - Wiem że tego chcesz, kochanie. Rozluźnij się - wyszeptał mi do ucha i pocałował w usta. Całowaliśmy się namiętnie, gdy Jarek położył mnie na siedzeniach. Szybko ściągnął mi spodnie, które rzucił na walizki w bagażniku. Na widok moich mokrych, czarnych, koronkowych majteczek uśmiechnął się figlarsko i jeszcze raz mnie pocałował. Powoli rozchyliłam kolana ułatwiając mu dostęp do mojej cipki. Wsunął swoją dłoń między moje gładkie uda i zaczął delikatnie głaskać wilgotny materiał moich majteczek. Zaczęłam cicho jęczeć, jego dotyk sprawiał mi wielką przyjemność. Moje podniecenie wzrosło, gdy rozsunął koronkowy materiał i zaczął jeździć palcem po mojej mokrej od soków podniecenia szparce. Bez uprzedzenia włożył we mnie trzy obślinione palce, po czym zaczął nimi dynamicznie poruszać. Zaczęłam głośno jęczeć i chwyciłam się obiema rękoma klamki samochodowej, którą miałam nad głową. Byłam bliska orgazmu. Mięśnie mojej pochwy pulsowały, a ja nie mogłam załapać oddechu. Po moim czole zaczęły spływać gorące krople potu. Ta chwila mogłaby trwać wiecznie. Jarek ...