1. Serwis hotelowy cz. 3


  Data: 02.11.2023, Kategorie: Geje Autor: krakusxd

  Obudził mnie jakiś dźwięk w pokoju. Byłem zaspany wiec zbytnio nie zareagowałem, wiec przewróciłem się na drugi bok, lecz po chwili uświadomiłem sobie, ze jest poranek i czekam na SMS od Fahima, szybko chwyciłem telefon i spojrzałem na niego. Na wyświetlaczu widniał napis Fahim, szybko otworzyłem i:
  
  „Siema, zapraszamy Cię do nas” – jak szybko to przeczytałem tak szybko wstałem, poszedłem pod prysznic który nie trwał chyba dużej niż 3 min, szybkie wytarcie, wskoczenie w ciuchy i heja na 3 piętro.
  
  Drzwi po raz kolejny były uchylone, pchnąłem i szybko wszedłem do pokoju, od razu rzucił mi się w oczy średnio wysoki Turek, wiedziałem ze to kelner. Bardzo przystojny, mega szczupły zawsze chodzący w białej koszuli z niebieskim kołnierzem a pod nią biała bokserka. Spodnie nosił czarne zawsze dosyć nisko, jak każdy kelner w hotelu z paskiem Armaniego.
  
  Spojrzał się na mnie i uśmiechnął lecz jednocześnie mówił coś po turecku do innych w pokoju. Wszedłem głębiej do części sypialnej i zobaczyłem leżącego na kołdrze Ahmeta trzymającego pilota oraz przeciągającego się Fahima który leżał jeszcze w łóżku i widać ze dopiero nie dawno otworzył oczy, miał rozczochrane włosy, prześliczny uśmiech i wyraz oczu, który sygnalizował „kuuurde trzeba już wstać”.
  
  - Hej Damian, to jest Ekhem, chyba wiesz co robić ja idę się myć –zakończył i wstał, szybko coś powiedział do kelnera i poszedł do łazienki, ocierając swoją ręką o moje plecy.
  
  Ekhem się uśmiechnął, podszedł do mnie i zaczął ...
  ... rozpinać swoją koszule aż doszedł do guzika na wysokości paska i zaczął go rozpinać, wtedy uklęknąłem przed nim i zacząłem mu pomagać. Przed moja twarzą pojawił się dosyć spory prawie czarny kutas, ogolony i pachnący. Językiem smyrnąłem po cewce, wzdrygnął się i ręką zaczął sobie szczypać sutka pod bokserka. Chwyciłem ustami bez pomocy rak jego fiuta i zacząłem zasysać. Stęknął. Robiąc mu loda zauważyłem ze Ahmet zaczął się masturbować pod spodenkami. Ekhem zaczął mówić coś po turecku lecz ja nie zrozumiałem.
  
  - Mówi żebyś mu wylizał jaja a potem wziął najgłębiej jak potrafisz –przetłumaczył mi na angielski Ahmet. Tak jak Ekhem poprosił tak tez zrobiłem. Schyliłem się pod jego kulki i zacząłem lizać. Złapał mnie za głowę i zaczął dociskać do swoich jąder. Lizałem mu a on wzdychał. Przypomniałem sobie, ze chciał abym mu wziął całego do buzi, wiec zacząłem spełniać jego życzenie. Ponieważ to był mój pierwszy kutas dzisiejszego dnia to jeszcze nie miałem rozciągniętego gardła, wiec zacząłem powoli wkładać fiuta coraz głębiej, na szczęście mu to nie przeszkadzało. Był chyba zszokowany ze mogę tak głęboko wziąć fiuta do buzi. Złapał obiema rękoma i zaczął jeszcze mocniej dociskać ponieważ wziąłem całego do buzi a on czuł ze jest jeszcze miejsce w gardle.
  
  Zaczął stękać i wzdychać. Energiczny ruch do tylu i jeszcze bardziej energiczny do przodu, wbił się w moja tylna ścianę gardła i dopychał go czym głębiej mógł. Poprawił uchwyt rak na mojej głowie i zaczął coraz energiczniej i ...
«123»