1. Lilka i Monika - Siostry marzące o czworokącie 3


  Data: 05.11.2023, Kategorie: Anal Tabu, Sex grupowy Autor: AgaFM

  - No nareszcie! – powitała ich Monia – właźcie szybko..... – poleciła im.
  
  - A gdzie ci się tak spieszy..... – zagadnął Michał wchodząc do mieszkania tuż za swoją dziewczyną która witała się z siostrą przytulasem i buziakiem.
  
  - Wódka pewnie grzeje się już na stole..... – odrzekła Lilka żartobliwie. Wchodząc w głąb mieszkania zobaczyła kątem oka jak Monika i do Michała się przytula. Nie zauważyła jednak tego, że dała mu też buziaka....pierwszy raz nie w policzek a w usta co tylko upewniło go, że nie będzie to kolejna nudna imprezka. Monia wyglądała oszałamiająco w swojej minióweczce i tej koszulce której dekolt ujawniał jakie piękności kryją się pod jej spodem. Wygląd tych piersi od dawna zastanawia Michała i miał szczerą nadzieję, że dziś uda mu się je zobaczyć. A nawet jeśli nie to liczył na coś co przekona go o tym, że zobaczy je w przyszłości. Pocałunek szwagierki sugerował jednak tę pierwszą myśl.
  
  - Nie tylko ona się grzeje..... – odrzekła Monia gdy Lilka już weszła do salonu by przywitać się ze swoim chrześniakiem no i oczywiście szwagrem.
  
  - Taaaa? Takie skąpe ciuszki i jeszcze ci gorąco? – dociął jej Michał.
  
  - Nawet gdybym ich nie miała i tak byłabym rozgrzana.....
  
  - Hmm....ciekawe dlaczego?
  
  - Lilka ci nie powiedziała?
  
  - Heh.....coś tam wspominała... – odparł Michał orientując się, że Monika była nieźle napalona.
  
  - Naprawdę? No i jak zareagowałeś?
  
  - Na początku trochę się wahałem.....ale teraz widząc cię w tym ubraniu...... – stwierdził ...
  ... omiatając ją spojrzeniem.... – nie mam już żadnych wątpliwości....
  
  - Hihihi......to znaczy, że ci się podobam? – zapytała okręcając się w kółko tuż przed nim. Jej krągły tyłeczek prezentował się nadzwyczaj okazale okraszony ciasną miniówką.
  
  - Heh.....i to nie od dziś.... – odparł a jego słowa wywołały mimowolny uśmiech na twarzy Moniki. Zbliżyła się wtedy do niego a jej piersi dotknęły jego klaty....
  
  - Długo myślałam nad tym czy włożyć dziś bieliznę czy nie..... – szepnęła mu do ucha. Tak intymnego wyznania jeszcze od niej nie słyszał. Choć w przeszłości gdy flirtowali zdarzały się podobne. To jednak było wyjątkowe i również świadczyło o przyszłości którą w którą mieli wstąpić wspólnie.
  
  - Staniczek widzę, że założyłaś..... – odrzekł nie tylko czując go ale i widząc gdyż odsłaniał go co nie co dekolt..... – a majtochy? – rzucił slangiem.
  
  - Je mam też...... – rzekła nie trzymając go w niewiedzy – ale wybrałam je specjalnie dla ciebie. I chętnie ci je pokażę.....
  
  - Trzymam cię za słowo..... – odparł Michał wchodząc do kuchni by wypakować fanty które przynieśli z Lilką.
  
  W tym samym czasie gdy on witał się i gawędził z Monią, jej siostra weszła do salonu i
  
  i od razu podeszła do Krzyśka siedzącego na kanapie szukającego czegoś ciekawego w telewizji. Gdy tylko ją zobaczył przerwał na moment bo oto stała przed nim ta która miała zastąpić mu w przyszłości żonę. Dopiero co ruchał ją w swoich myślach i rozmawiał z Moniką na jej temat o tym co będzie z nią robił a ...
«1234...50»