1. Gra w butelkę


  Data: 06.11.2023, Kategorie: Hardcore, Laski Oral Sex grupowy Wytryski Autor: Sylwunia

  Sytuacja miała miejsce w domu koleżanki, na małej „imprezie”. Byłem na niej ja, Piotrek, Oktawia i Paulina. Wypiliśmy niewiele, w tym czasie oglądaliśmy film, gadaliśmy o niczym. Film się skoczył zrobiło się nudno, to postanowiliśmy zagrać w butelkę. Usiedliśmy na podłodze i zaczęliśmy. Na początku na kogo wypadło to otrzymywał pytanie od osoby, która kręciła. Z czasem i to nam się znudziło, więc zaczęła się gra w rozbieraną butelkę.
  
  Trzeba dodać, że Oktawia jest cudowną dziewczyną. Ma niewielkie, ale śliczne piersi, je tyłek zapiera dech w piersiach, figura nieziemska. Tego wieczoru była ubrana w białą bokserkę, jeansowe spodenki, białe stopki oraz biały stanik i majtki. Paulina natomiast jest wyższa od Oktawii, posiada wydatne piersi, tyłek nie tak ładny, jak Oktawii, ale i tak wspaniale wygląda. Ona również ma idealną figurę. Była ubrana prawie identycznie jak Oktawia, z wyjątkiem skarpetek, które miała czarne. Obie są blondynkami, z długimi włosami. Piotrek jest dość cichy, miał jeansy, zieloną koszulkę. No i ja miałem na sobie spodenki, białą koszulkę oraz białe stopki.
  
  Wracając do naszej gry, zaczęliśmy kręcić, wypadło na Piotrka, zdjął koszulkę. Parę obrotów później dziewczyny były bez koszulek, skarpetek, ja bez skarpetek, a Piotrek w samych bokserkach. Widać było już jego erekcje. Butelką ja kręcę, wypadło na niego. Mimo namawiania poddał się, zaczerwieniony postanowił pójść do domu. Zostaliśmy w trójkę. Gramy dalej, w ciągu chwili straciłem co miałem, zostały ...
  ... mi bokserki. I wypadło na mnie, ku radości dziewczyn, zdjąłem je. Gramy dalej, Okti zdjęła spodenki i ponowie wypadło na mnie. Paulina stwierdziła, że ja nie mam co z siebie zdjąć to musze z nich. Tym sposobem dziewczyny siedziały w bieliźnie, a ja nago. Mój kolega postanowił wstać. Ale cóż się dziwić, dwie piękne dziewczyny w bieliźnie przede mną. Patrzenie na mnie, dało im wiele radości. Dokończyliśmy, siedzimy w trójkę nago. Widziałem ich jędrne piersi, obie miały idealnie ogolone cipki, obie było tak samo różowe, piękne.
  
  Kontynuujemy grę, pora na wyzwania. Początkowo wyzwaniem był pocałunek z kimś. Swoje usta poznaliśmy już bardzo dokładnie, każdy kolejny pocałunek był bardziej namiętny. Wyzwania stały się coraz bardziej erotyczne. Pierwszym z nich było wyzwanie od Okti dla mnie, abym polizał twarde już sutki Pauli. Zająłem się nimi, na początku delikatnie lizałem je językiem, potem całowałem, w końcu je ssałem i pieściłem palcami. Kolejne wyzwanie dla Pauli, ode mnie. Również miała za zadanie zając się sutkami, lecz Oktawii. Były one mniejsze niż sutki Pauliny, ale Pauli to nie przeszkadzało, pieściła je ustami z wielką chęcią, widać było, że im się to podoba. Następne wyzwania były już bez butelki. Tym razem Paulina kazała Okti wypieścić moją klatę. Oktawia zabrała się za to ustami, rękami, masowała mnie, całowała, kilka razy otarła się o mojego penisa. Paulina przyglądając się trzymała włosy Okti. Kolej na wyzwanie od Oktawii, miałem wymasować stopy im obu. Zacząłem ...
«123»