1. Przypadkowy sex gimnazjalistki


  Data: 06.11.2023, Kategorie: Nastolatki Autor: Julia M

  Mam na imię Julia, mam 16 lat. Nie jestem bardzo szczupłą dziewczyną, ale wszystko jest w normie. Mam dość duże cycuszki i pupę, której zazdrości mi pół szkoły.
  
  Pewnego wieczoru wracałam do domu od znajomych. Przechodziłam za starym budynkiem, kiedy nagle zauważyłam jakiegoś faceta, który się na mnie patrzył. Był to mężczyzna ok. 40stki, łysy z brodą. Wyglądał na normalnego człowieka, dlatego nie przestraszyłam się i poszłam dalej. Zobaczyłam, że idzie za mną, więc skręciłam w inną ulicę, która okazała się ślepa.
  
  -Czego Pan chce?- zapytałam z lekko drżącym już głosem
  
  -Nie bój się mnie.. Dlaczego taka ładna dziewczyna chodzi sama po nocy?- zbliżył się i położył rękę na moim biodrze
  
  -Proszę mnie zostawić..- próbowałam zdjąć jego rękę, ale przesunął ją na mój tyłek i ścisnął go.
  
  Zobaczyłam jak w jego spodniach tworzy się namiot. U mnie strach coraz szybciej przeistaczał się w podniecenie i przestałam się mu opierać.
  
  -Jestem strasznie napalony, jak mogłaś już zauważyć- położył moją rękę na swoim kroczu, a ja zaczęłam lekko je masować. -Mmm, widzę, że ty też jesteś chętna, a już myślałem, że będę musiał cię wziąć siłą...
  
  Uklękłam przed nim, a on zaczął rozpinać swoje spodnie i wyjął z nich kutasa na oko 18 cm, był strasznie gruby. Zassałam główkę i przejechałam ręką po długości, po czym zaczęłam wpychać go jak najgłębiej i ssać
  
  -Oooo tak.. Dobra suczka- sapał mężczyzna i zaczął ruszać mocno biodrami. Ja krztusiłam się i masowałam jego wielkie jaja, po czym ...
  ... wyciągnął bolca z buzi i dodał- Pobawimy się jeszcze w inny sposób..
  
  Zdjął moje legginsy, które były już przemoczone od soczków, bo nie miałam majtek. Jego oczom ukazał się mokry, wygolony pierożek
  
  -Jaka śliczna, młoda brzoskwinka.. -pocałował i przyssał się do mojej cipci.
  
  Włożył mi palce do dziurki i ssał łechtaczkę jeżdżąc wszędzie językiem
  
  -Oohhhh- jęczałam dochodząc
  
  -Dobra pizda- splunął na moją pulsującą pisie- Teraz już jesteś gotowa..
  
  Zdjął moją koszulkę i stanik i zaczął ssać sutki na pokaźnych cycuszkach. Położył mnie na brzuch i dał klapsa w tyłek, który zatrząsł się jak pyszna galaretka. Jeździł kutasem po cipce, przez co znowu zaczęły ciec ze mnie soczki i nagle wsadził swojego penisa. Nie byłam już dziewicą, ale bolało mnie przez grubość członka. Zaczął mnie mocno ruchać na pieska, dając mi klapsy i wkładając palce w drugą dziurkę, co doprowadzało mnie do obłędu. Nagle dostałam drugiego orgazmu, który był tak silny, że opadłam na ziemię. Moje mięśnie cipki masowały kutasa zaciskając się na nim.
  
  Facet szybko wyciągnął swojego penisa i spuścił się na mój tyłek. Dał mi klapsa i powiedział:
  
  - Ruchałem wiele lasek, ale ty byłaś jedną z najlepszych- pocałował mnie i dał swoją wizytówkę- to na przyszłość, jakbyś chciała jeszcze jakiś szybki numerek.
  
  Założył spodnie i poszedł. Ubrałam się i wróciłam do domu, pełna nowych wrażeń. Okazało się, że nieznajomy ma na imię Mariusz i ma swoją firmę niedaleko miejsca, w którym go spotkałam.
  
  C.D.N. 
«1»