1. Tam i z powrotem - czyli po d**giej stronie majtek


  Data: 11.11.2023, Kategorie: Geje Masturbacja Tabu, Autor: pinek81

  (opowiadanie, które kiedyś umieściłem na portalu beztabu.com w2009r. Teraz je odnalazłem więc wrzucam i tu :) )
  
  Często zastanawiam się jak to jest mieć w buzi tryskającego penisa. Chęć spróbowania stosunku z d**gim chłopakiem sprawia, że w końcu powinienem powiedzieć o sobie BI-zon .
  
  Siedząc na matmie w technikum w ostatniej ławce jak zwykle wydurnialiśmy się z kumplem. W pewnym momencie dotknął mojego uda, ale tak dosłownie przez chwile. Uznałem, że mu się ręka obsunęła, a że już wtedy miałem zboczone myśli także zrobiłem to samo. Nic nie powiedział tylko zrobił taką minę, z której można było wyczytać „ …no wreszcie, czyli jesteśmy tacy sami.” Od tamtej pory, gdy byliśmy na osobności (ale i nie tylko byle nikt nie widział) czy to w szkole czy w chacie, co jakiś czas głaskaliśmy się po kroczach przez spodnie oczywiście.
  
  Pewnego dnia, gdy byliśmy po szkole u niego na chacie miałem już takie ciśnienie żeby poczuć w ręce penisa innego niż mojego odważyłem się wsadzić mu rękę w spodnie. Zdziwił się, ale momentalnie mu stanął, mi z resztą też. To była dzika rozkosz.. Taka mięciutka skórka, taka delikatna na takim prężnym fiucie (a miał dorodny sprzęcik). Będąc już w podnieconym stanie rozpiąłem mu rozporek • nie protestował, pomógł mi jeszcze ściągnąć spodnie. Wtedy moja radość sięgnęła zenitu(nie chodzi o orgazm., to potem ). Wstał z krzesła i stanął przede mną (ja siedziałem na krześle obok) umożliwiając mi zsunięcie majtek. Gdy dotknąłem jego naprężonego penisa ...
  ... uwięzionego w majtach poczułem rozkoszne mrowienie moim kroczu. Dwoma rękami złapałem za boki majtek i powoli zsuwałem. Przyznam, że byłem mocno wystraszony, podniecony i zdezorientowany. W końcu za chwilę zobaczę jak wygląda inny penis z bliska. I stało się… jego majty zatrzymały się na kolanach. Potężna pała o jedwabistej skórce znalazła się tuż przed moimi oczami, a wory lekko dyndały poruszone ogółem sytuacji.
  
  Napawałem się tą chwilą bo nie wiedziałem co dalej robić, można powiedzieć że instynktownie zbierałem dane. Silnie zaczęły pracować zmysły wzroku dotyku i zapachu. Tak.. zapach pamiętam do dzisiaj jak fantastycznie pachniał jego penis. To był tak silnie erotyczny zapach, że nawet gdybym oślepł to wiedział bym że to jest jego penis. Zacząłem głaskać jego fiuta i jajka. Nie miałem pojęcia co mam robić, więc robiłem cokolwiek. Samoistnie zacząłem pracować ręką nad jego penisem. Góra • dół • góra - dół i tak w kółko, a on robił się niewiarygodnie twardy i większy. Gdyby przysunął się do mnie jeszcze 5cm to był bym dzisiaj ślepy na prawe oko . Jego zapach stawał się coraz intensywniejszy i czułem go doskonale. Kiedy moja świadomość sytuacji zaczęła wracać do normalności zacząłem sobie przypominać jak moja ówczesna dziewczyna robiła mi pięknie lodzika. Przez myśl przeszło ” a smak? Jaki on ma smak! Wziąć go do buzi czy może to będzie zbyt przesadne…” W tym momencie on usiadł z powrotem na krześle.
  
  Otrząsnąwszy się przysunąłem się do niego i rozkraczyłem nogi, a on od razu ...
«123»