1. Jak odkryłem, że jestem gejem. Pierwsze doznania a...


  Data: 15.11.2023, Kategorie: Geje Autor: PasywnyMilosz

  Mam na imię Miłosz. Na co dzień jestem zwykłym chłopakiem, który nie zwraca na siebie uwagi i nikt nie powiedziałby, że ma dwa słodkie sekrety: jestem gejem i lubię zakładać damskie ciuszki. Może na początek się trochę opiszę. Mam 186cm wzrostu, nieco ponad 90 kg wagi, budowę raczej normalną, czyli ani nie jestem typem umięśnionego faceta, ani też nie jestem mocno puszysty, choć kilka kilogramów jak zawsze można byłoby mieć mniej. Mam ciemne blond włosy i zielone oczy. Z natury nie miałem nigdy mocno owłosionego ciała, ale i tak depiluję je w całości. Nie lubię mieć włosów na ciele poza głową. Mój penis ma 16cm, oczywiście wokół niego nie mam włosów.
  
  Obecnie mam 29 lat, ale w pierwszej części mojej historii chcę wam opowiedzieć o tym, jak odkrywałem swój homoseksualizm i jak pierwszy raz w wieku 21 lat poznałem przyjemność jaką dają analne zabawy. Moment ten był przełomowym w moim życiu, bo to wtedy pierwszy raz poczułem i zrozumiałem, że jestem pasywnym gejem.
  
  Zacznijmy jednak od początku. Jak już pisałem na wstępie lubię zakładać damskie ciuszki. Nie oznacza, to że czuję się kobietą i chciałbym zmienić płeć. Nie. Ubrania kobiet są dla mnie jednak dużo ciekawsze, różnorodniejsze i seksowniejsze od tych męskich. To właśnie dlatego lubię je zakładać. Czuję się w nich zawsze seksownie i atrakcyjnie, choć wiem, że nie każdy tak na to patrzy. Szczególną moją uwagę przyciągają pończochy oraz rajstopki. Gładkie, długie nogi (a takie właśnie mam) w pończochach robią ...
  ... niesamowite wrażenie.
  
  Damskie ciuszki zacząłem zakładać już od najmłodszych lat, gdy zostawałem sam w domu. Miałem starszą siostrę, więc nie miałem problemu z dostępem do jej ubrań. Gdy tylko zostawałem sam w domu, szedłem do jej pokoju i zakładałem seksowne ciuszki. Teraz, z perspektywy czasu, myślę, że już wtedy były to pierwsze oznaki ujawniającego się powoli we mnie homoseksualizmu. Ubierając jej ciuszki nie czułem podniecenia wobec mojej siostry, lecz podniecał mnie sam fakt, że mam na sobie damskie ciuszki, czułem się w nich seksownie i myślałem, jak fajnie byłoby się komuś w nich pokazać. Wtedy jeszcze nie myślałem o facetach. Jak każdy mój kolega myślałem, że jestem hetero i moje fantazje seksualne skupiały się na kobietach. Nigdy jednak nie byłem typem chłopaka, który z łatwością wchodził w kontakty damsko-męskie. Gdy dorastałem i inni moi koledzy mieli dziewczyny lub chociaż podrywali je, ja ciągle byłem singlem i raczej trzymałem się z boku.
  
  Lata mijały, a ja ciągle nie miałem dziewczyny, nie uprawiałem nigdy seksu, a jednocześnie dalej uwielbiałem ubierać damskie ciuszki, które z czasem zacząłem sobie kupować sam. Głównie były to pończochy, rajstopy, seksowna bielizna. Jak chyba każdy oglądałem również filmy porno, do których się masturbowałem. Były to filmy hetero lub z lesbijkami, jednak mając około 18 lat zacząłem zwracać uwagę na występujących w nich mężczyzn. Trudno opisać jest moment, w którym nagle poczułem wobec nich podniecenie, to przyszło samo, tak jak samo ...
«1234»