1. Wakacje w Sanoku cz.3


  Data: 16.11.2023, Kategorie: Dojrzałe Hardcore, Podglądanie Autor: wojtur24

  Załapałem się na oskarżenie, że Ola jest za młoda. Zaręczam, że ma skończone 16 lat a na to, że jeszcze nie miała okresu otrzymała niedawno przed wyjazdem tabletki hormonalne od ginekologa - znajomego Agnieszki.
  
  Był już późny wieczór, gdy po trzecim już napełnieniu wnętrza Agnieszki spermą, uznałem, że jak na ten dzień i noc jestem wyeksploatowany. Ago jak każda wyposzczona kobieta, chciałaby jeszcze ale i ona w końcu uznała, że jutro też jest dzień. Ubrałem się i wyszedłem cichutko na korytarz. Trochę dziwiło mnie, że nigdzie nie widać Oli, ale natychmiast uspokoiłem się gdy usłyszałem jej dźwięczny śmiech z pokoju zajmowanego przez Ukrainkę i jej córki.
  
  - Так... так... еще...- usłyszałem głośne jęki dochodzące z pokoju zajmowanego przez nieznajomego turystę.
  
  Domyśliłem się, że to drobniutka Olga jest ostro jebana przez mojego sąsiada. Cicho poszedłem do swojego pokoju, wziąłem prysznic i padłem w chłodną pościel. Zasnąłem niemal natychmiast, pomimo głośnych jęków Ukrainki, które dochodziły do mnie przez cienką ścianę.
  
  Kiedy się obudziłem. to słońce było już wysoko. Przez okno zauważyłem, że jestem obserwowany. Ledwo spojrzałem w tamtym kierunku a zobaczyłem jedną jasną i dwie czarne główki znikające natychmiast pod pa****tem. Bez trudu domyśliłem się kto to może być a ponieważ spałem bez piżamy, czyli całkowicie goły, odrzuciłem cienką kołdrę, odsłaniając swojego kutasa, który właśnie przyjmował swoją gotowość w porannym wzwodzie i obróciłem głowę w d**gą ...
  ... stronę. Trzy główki natychmiast wyskoczyły do góry. Olka oblizała się, bo tylko ona wiedziała jak mój chuj potrafi figlować w młodziutkiej pizdeczce.
  
  Dziewczyny nie wiedziały, że lustro szafy doskonale odbija ich reakcje i że nawet jak się odwróciłem to je doskonale widzę.
  
  Ola najpierw wskazała mojego kutasa a potem na swoje krocze i coś tłumaczyła młodym Ukrainkom. Jedna z nich wykazywała ogromne zainteresowanie tym co im blondyneczka tłumaczyła ale na obliczu d**giej malował się jedynie strach. Wreszcie wszystkie trzy zniknęły. Wstałem, ubrałem spodnie i obcisłą koszulkę, doskonale podkreślającą moją muskulaturę i zszedłem na śniadanie.
  
  Ola siedziała przy stole z dwiema bliźniaczkami z Ukrainy, Agnieszka przysiadła się do mnie a Olga usiadła razem z moim sąsiadem.
  
  - Wiesz, że Olka nie przyszła na noc. Tak zakolegowała się z Iriną i Oksaną - Agnieszka spojrzała na mnie wymownie.
  
  - To fajnie. Przecież to jej rówieśniczki.
  
  Zwróciłem jeszcze na coś uwagę. Obie młode Ukrainki były ubrane w te same sukieneczki - fartuszki, które miały na sobie dnia poprzedniego. Pomyślałem, ze może nie stać je na modniejsze ciuszki. Po śniadaniu zawołałem Olę i wsunąłem jej w garść, przygotowany wcześniej banknot dwieście złotowy i szepnąłem:
  
  - Weź te śliczne czarnulki do marketu i kup im jakieś młodzieżowe ciuszki.
  
  Wróciły po godzinie, wszystkie trzy ubrane bardzo podobnie: w szorty i kraciaste koszule podwiązane wysoko pod ich dopiero kształtującymi się biustami. Wyglądały ...
«1234»