1. Moja Natalia cz. 2


  Data: 07.02.2024, Kategorie: Humor, Pierwszy raz Podglądanie Autor: PanRuchalski

  Stoję przed budynkiem basenu, patrząc już któryś raz na zegarek. W końcu jest. Wychodzi ubrana w bardzo krótkie dżinsowe szorty, podkreślające jej kształtny tyłek. Ma na sobie ciemną bluzkę, która uwydatnia dwie okrągłe piersi średniej wielkości.
  
  - Trochę ci zeszło – mówię zaczepnie, całując Natalię w usta.
  
  - Gdybyś mnie tak nie urządził może nawet bym była szybciej od ciebie – i mówiąc to wzięła mnie za rękę i udaliśmy się przed siebie.
  
  - Gdzie chcesz iść? – zapytałem, patrząc się na nią.
  
  - No wiesz… tak się składa, że moi rodzice wyjechali na parę dni i mam całe mieszkanie do dyspozycji…
  
  - I teraz mi to mówisz?! – porwałem ją za rękę i śmiejąc się, czym prędzej pognaliśmy w stronę przystanku autobusowego – zaczekaj chwilę – i mówiąc to skręciłem w stronę pobliskiego Rossmanna.
  
  Szybko rozglądając się po półkach chwyciłem najpotrzebniejsze rzeczy. Kondomy, lubrykant i oczywiście pokaźnych rozmiarów butelkę oliwki dla dzieci. Aby ten jej piękny tyłek lśnił gdy będziemy się zabawiać. Schowałem wszystko do plecaka, i nie mówiąc nic Natalii udaliśmy się na przystanek. Autobus przyjechał chwilę później.
  
  - Usiądźmy z tyłu – powiedziała zagadkowo, ciągnąc mnie za rękę na tył pojazdu.
  
  Nie widziałem w tym nic podejrzanego. Możemy usiąść z tyłu. Dlaczego nie? W pobliżu siedział tylko starszy, siwy pan z brodą, wyglądający trochę jak hrabia Dooku z Gwiezdnych Wojen, tylko o wiele niższy. Był tyłem do nas, więc nie miało to za bardzo znaczenia.
  
  Zająłem ...
  ... miejsce z tyłu przy oknie tak, że w większości byłem zasłonięty przed przednie fotele. Ludzi i tak było niewiele. Jednak Natalia zamiast usiąść na siedzeniu obok usiadła na moich kolanach! Jej piękna, wielka dupa stymulowała mojego przyjaciela przed spodnie. Nie trzeba było długo czekać aż całkowicie się podniósł i teraz na pewno mogła go poczuć.
  
  - Podoba ci się mój tyłek, co?
  
  - Jest wspaniały – odpowiedziałem, lekko się czerwieniąc – niesamowity – dodałem, kładąc na nim ręce, a ona jak na zawołanie zaczęła kręcić nim jeszcze bardziej zmysłowo, pieszcząc mojego penisa.
  
  Czułem coraz większą przyjemność. Bałem się, że spuszczę się w spodnie, więc pozwoliłem jej kręcić nim jeszcze tylko przez chwilę, a potem szepnąłem, żeby usiadła obok, bo czułem, że dłużej nie wytrzymam. Przesiadła się, a ja wyjąłem go ze spodni przez rozporek i pozwoliłem, aby zajęła się nim ręką. Przy okazji rozejrzałem się, czy nikt nas nie podgląda. Każdy wyglądał na skupionego na swoich sprawach i nikt nawet nie zerkał w naszym kierunku.
  
  Natalia uśmiechnęła się zalotnie i sprawnym ruchem zdjęła stanik spod ubrania. Tym samym na jej bluzce zaczęły widocznie odznaczać się stojące sutki. Chwyciła moją rękę i pozwoliła wędrować jej i pieścić jej piersi. Jedną ręką prowadziła moją dłoń, a d**gą powolnymi ruchami stymulowała mojego twardego przyjaciela.
  
  Zaczęliśmy się całować. Kątem oka spojrzałem, czy nie zwracamy za bardzo uwagi. Jest bezpiecznie. Miałem jedynie wrażenie, że kierowca autobusu ...
«12»