1. Historia Pewnej Kasi - Część I - Początek


  Data: 19.03.2024, Kategorie: Fetysz Trans Pierwszy raz Autor: Mala_Monia

  Witajcie,
  
  Mam na imię Kuba i mam 16 lat ( a w zasadzie - miałam wtedy). Właśnie skończyłem szkołę podstawową i jestem w trakcie wybierania szkoły średniej. Mieszkam z mamą i starszą siostrą Patrycją. Geny bez wątpienia odziedziczyłem po mamie: niski wzrost - 171 cm, szczupła sylwetka, długie rzęsy, kobiece rysy twarzy. Z racji tego, że przez długi czas towarzyszyłem siostrze na fitness, posiadam też zgrabnie wyrzeźbioną pupę. Gdy zapuszczałem włosy byłem często mylony z dziewczyną. Może to dziwnie zabrzmi ale podobało mi się to. Zostałem wychowany w towarzystwie samych dziewczyn, więc siłą rzeczy nabrałem ich cechy charakteru.
  
  Jako dziecko byłem wręcz zmuszany by bawić się z Patrycją lalkami, oglądać romanse. Siostra była i nadal jest bardzo rozkapryszoną dziewczyną, u której zawsze wszystko musi być po jej myśli, bo staje się nie do zniesienia. Najbardziej podobała mi się zabawa w księżniczki. Siostra przebierała mnie w sukienki, rajstopy, robiła mi makijaż. Nie widziałem wtedy w tym nic złego. Nawet jak byliśmy już trochę starsi, Patka ćwiczyła na mnie make-up wspólnie z koleżankami. Chyba właśnie stąd wzięła się moja fascynacja uległością i feminizacją.
  
  Pierwszy raz odczułem radość z noszenia damskich ciuszków 2 lata temu. Jako 14 latek zwróciłem uwagę na brudne majteczki mojej siostry w koszu na pranie. Była wtedy 17 letnią dziewczyną, której seks nie był już chyba obcy. Wziąłem do ręki jej bieliznę i przystawiłem sobie do nosa. Woń zapachu jej cipki był dla ...
  ... mnie czymś nieziemskim. Nie myśląc długo postanowiłem założyć je na siebie. Były wprost skrojone na mnie. Lekko wżynały mi się w pupę co tyko potęgowało napływ krwi do mojego penisa. Zacząłem bawić się moim małym przypominając sobie dawne zabawy z siostrą. I wtedy usłyszałem pukanie do drzwi. Szybko się ogarnąłem i schowałem jej majteczki do kieszeni w nadziei na niejedną zabawę. Tyle tytułem wstępu.
  
  Piątkowy wieczór, wakacje. Od tamtego czasu sporo się zmieniło. Bawiłem się tymi majteczkami nieraz, jednak z biegiem czasu rozwijałem swoją pasję nie tylko na bieliznę, ale też sukienki, rajstopy, a nawet podkradałem Patce kosmetyki.
  
  Moja mama szykowała się do wyjścia na nocną zmianę do pracy. Patrycja była dziś umówiona na wyjście ze swoimi koleżankami, a ja postanowiłem zostać w domu i trochę poświntuszyć i przeglądnąć garderobę siostry. Gdy nie było już nikogo nie wahając się z radością wtargnąłem do pokoju Patki. Miała burdel jak zawsze, musiałem uważać, żeby nie wdepnąć w jej wszędobylskie spinki. Nie musiałem długo szukać kreacji. Znałem ten pokój jak własną kieszeń. Dziś padło na czarne koronkowe figi, sportowy stanik, sportowe legginsy i lekka przewiewna koszulka na ramiączkach. Dobrałem do tego jej stare vansy. Przy czym najpierw zaciągnąłem się boskim zapachem jej stópek. Widziałem jak wczoraj wychodziła w nich na siłownię. Postanowiłem zabawić się w pozowanie. Miała wielkie lustro, więc ustawiałem się do niego w przeróżnych pozycjach. Zrobiłem sobie nawet kilka ...
«1234...»