1. pierwsz raz


  Data: 22.10.2023, Kategorie: Nastolatki Twoje opowiadania Autor: Irek

  Witam mam na imię Monika i mam 17 lat. Mieszkam z rodzicami w domku pod miastem. Jestem dziewczyną o brązowych włosach, szczupłej sylwetce i wzroście 176 cm. Postanowię wam opowiedzieć moją historię.
  Ostatniego niedzielnego popołudnia przyjechał do mojego taty znajomy z synem ( Michał lat, 29.)
  
  
  Z początku siedzieliśmy wszyscy razem w ogrodzie w altanie, gadaliśmy, śmialiśmy się i trochę piliśmy. Później zauważyłam jak Michał się do mnie pomału przybliża. Z początku trochę mnie zagadywał i żartował, lecz gdy sobie trochę wypił, powiedział mi na ucho: „ Z chęcią zerwałbym z ciebie tą sukienkę” , po czym złapał mnie za kolano. Siedzieliśmy tam, a on przez cały czas dotykał moich nóg ,swoimi . Gdy po paru drinkach stwierdziłam, ze więcej nie piję i , że muszę iść do toalety , Michał pod byle pretekstem „chusteczki do nosa” poszedł za mną . Już po przekroczeniu progu domu, złapał mnie za tyłek. Obróciłam się a on podniósł mnie i zaczął całować. Przyparł mnie do ściany i dotykał mojego ciała. Odsunęłam go od siebie i powiedziałam :
  -Nie powinniśmy.
  -Czemu?
  – Nasi rodzice są w ogrodzie, wkrótce zorientują się, że nas długo nie ma
  – To co ? Jakoś się wytłumaczymy.- odpowiedział Michał
  Podszedł do mnie i zaczął mnie namiętnie całować . Złapał mnie i zaniósł mnie do pokoju na górę . Rzucił mnie na łóżko i zakluczył pokój od środka , a on od razu przyciągnął mnie do siebie. Zaczęliśmy się całować i pieścić. Zaczęliśmy naszą grę wstępną. Na początku dotykał moich piersi ...
  ... przez ubranie. Później dłońmi zjeżdżał po moim brzuchu, dotarł swoimi dłońmi do mojego tyłka, podniósł mi lekko sukienkę i dał mi klapsa, Michał ściągnął ze mnie majtki. Zaczął delikatnie posuwać swoimi paluszkami po mojej cipce, później jeszcze bardziej rozszerzyłam nogi i zaczął mi robić minetkę .Z początku delikatnie muskał końcem swojego języka o moją soczystą brzoskwinkę , później coraz energiczniej posuwał językiem, byłam wtedy w siódmym niebie. Zaczął wkładać język w moją dziurkę, wylizywał mi wszystkie soki . Lizał tak długo aż nie doszłam do orgazmu. Później wstał i ściągnął z siebie spodnie i bokserki . Usiadł i powiedział :
  -Wskakuj maleńka na mojego ogiera, tą rozgrzaną cipką . Musisz wiedzieć kto tu rządzi.
  Podeszłam do niego i usiadłam na niego w pozycji na „jeźdźca” . Zaczęliśmy się ostro dymać , ja jęczałam z zadowolenia , a on lizał moje piersi, dotykał ich i pieścił. Zaczął mnie całować i przeniósł na łóżko, mówiąc, że będzie nam wygodniej . Klęczałam na łóżku opierając się rękami o materac. Michał schwycił mnie za biodra i dosunął do siebie. Rozszerzył mi lekko nogi i przejechał palcem po mojej cipce . Później wziął penisa do ręki i włożył go do mojej cipki. Zaczął energicznie posuwać swoim kutasem we mnie. Zaczęłam jęczeć a on chwycił mnie za cycki i przybliżył mnie do siebie cały czas ruchając. Zbliżył się do mnie i szepnął mi do ucha:
  -Czas na zakończenie w środku.
  -Co? Nie… Spuść mi się na plecy, na brzuch, twarz gdzie chcesz tylko nie tam. Nie miałeś ...
«123»