1. Wizyta w akademiku


  Data: 18.09.2022, Kategorie: Sex grupowy Hardcore, Dojrzałe Autor: muzi77

  Jestem niewysoką, szczupłą, drobną dziewczyną. Od młodych lat byłam bardzo aktywna towarzysko. Jako 18-latka miałam już kilka nieudanych relacji za sobą. Miałam kilku adoratorów, ale nie chciałam się z nikim wiązać na stałe. Miałam dość ciągłych awantur z powodu zazdrości o cokolwiek i wchodzenia w moją prywatność. Sprawdzania telefonu i portali społecznościowych.
  
  Wówczas mój 21-letni brat studiował wychowanie fizyczne. Postanowiłam odwiedzić go w Warszawie. Wynajmowali z kolegą domek, więc mieli sporo wolnego miejsca, które mogłam zagospodarować dla siebie.
  
  Pewnego wieczoru wybierali się na imprezę do akademika. Chciałam iść z nimi, bo zaczęłam się nudzić nawet tylko myśląc o tym, że zostanę sama w mieszkaniu.
  
  Akademik był koedukacyjny, więc na imprezie było sporo chłopaków i dziewczyn. Drzwi do wielu pokojów były otworzone na oścież. Rozeszliśmy się z bratem i relaksowałam się rozmową z kilkoma chłopakami. Wyglądali na zainteresowanych mną. Ale byłam bardzo napalona, a oni byli atrakcyjni. Więc nie przeszkadzało mi ich spore zainteresowania moją osobą. Wypite piwa ewidentnie dodawały mi animuszu i mocno rozweseliły. Po chwili zapytali, czy nie chciałabym zobaczyć ich pokoju, gdzie mają lepszy alkohol i jedzenie. Zgodziłam się i powiedziałam, że tylko wyślę sms-a do brata, do którego pokoju idę, gdyby mnie szukał. Odpisał: „spoko, baw się dobrze”.
  
  Razem ze mną szło pięciu chłopaków i od razu domyśliłam się, że nie wszyscy mieszkali w tym pokoju. Były w nim tylko dwa łóżka. Relaksowaliśmy się rozmową i żartowaliśmy. Mieli spory zapas piwa. Nawet moje ulubione Sparkling Rose, które podobno lubiła dziewczyna jednego z nich. Było super zabawnie. Śmiałam się momentami tak głośno, że pewnie słyszana byłam kilka ścian dalej. W pewnym momencie najprzystojniejszy z nich położył rękę na moim udzie i pochylił się do pocałunku. Nie odwróciłam głowy i pozwoliłam, by mnie pocałował.
  
  Moje podniecenie pomieszane z alkoholem i totalnym rozluźnieniem dało znać o sobie.
  
  Nie wiem, co we mnie wstąpiło, ale okraczyłam go i usiadłam mu na kolanach. Piersiami przywarłam do jego muskularnej klatki piersiowej. Chwilę się całowaliśmy i dotykaliśmy, gdy przerwał i zapytał czy chcę pójść dalej?
  
  Pozostałych czterech chłopaków przyglądało się nam, więc zapytałam, co miał na myśli? Powiedział, że chcieli spróbować kolejarza. Ale tylko wtedy, jeśli tego chcę. A jeśli nie, to pozostali wyjdą. Nie chciałam odmawiać i psuć zajebistej atmosfery ich wyjściem. No i naprawdę byłam napalona. Majtki mokre, łechtaczka przyjemnie pulsowała. Sutki mi stanęły i pragnęły pieszczot. Poza tym fantazja o zabawie z kilkoma kutasami była moją ulubioną. Więc oto moja okazja! Po chwili zastanowienia odpowiedziałam, że mogę spróbować, ale jeśli zmienię zdanie, to muszą przestać. Poza tym na dole jest mój brat, a on jest dobrze zbudowany i studiuje WF.
  
  Przyjęli moją deklarację z dużym zadowoleniem i zapewnili, że na pewno będzie mi bardzo przyjemnie. Chłopak, z którym się ...
«1234...»