1. Powrót na wieś - kolejne odwiedziny u wujostwa


  Data: 20.04.2023, Kategorie: Sex grupowy Masturbacja Dojrzałe Autor: xxxedko

  Ostatnia wizyta u wujostwa na wsi była dla mnie zaskakująca. Od tamtej pory minął prawie rok, a ja wiele razy przypominałem sobie wieczór w sypialni cioci i wujka.
  
  Nie skłamię jeśli powiem, że bardzo ucieszył mnie telefon od ciotki Anety z zaproszeniem na urodzinową imprezę wujka. Nie obawiałem się wizyty w ich domu bo gdy wyjeżdżałem po ostatnich wakacjach ciotka z wujkiem zapewnili mnie, że takie wieczory będą się powtarzać. Myślałem jednak intensywnie czy uda nam się to zrobić przy okazji najbliższej wizyty, w końcu będzie tam cała masa ludzi.
  
  Urodziny wujka przypadały na 15 maja, lepiej nie mógł trafić ponieważ był to piątek. Ciotka zaproponowała żebym został do niedzieli co dawało mi nadzieję, że jednak znajdziemy chwilę sam na sam pośród tych wszystkich wizyt z życzeniami i prezentami.
  
  W piątkowy poranek spakowałem plecak i wsiadłem w samochód żeby wyruszyć na wieś. Dziś miała odbyć się impreza dla rodziny i znajomych wujka z pracy, a w sobotę kolacja dla kilkorga ich przyjaciół.
  
  Na miejscu byłem po dwóch godzinach całkiem przyjemnej drogi. Ciocia i wujek przywitali mnie z wielkim entuzjazjem. Chwilę powspominaliśmy moją ostatnią wizytę. Pochwaliłem się im, że od tamtej pory udało mi się zaliczyć kilka dziewczyn i mam już większe umiejętności niż ostatnio. Ciocia Aneta gdy usłyszała moje słowa ucałowała mnie w policzek i wyszeptała do ucha, że chętnie sprawdzi jak mi teraz idzie. To sprawiło, że uwierzyłem w powtórkę z wakacji. Potem chwilę rozmawiałem z ...
  ... wujkiem i pokazałem mu zdjęcia Anity, którą poznałem na studiach. Kiedy zobaczył filmik z naszych zabaw oralnych, z uśmiechem na ustach stwierdził, że warto bym przedstawił mu moją koleżankę.
  
  Pozostała część dnia przebiegała dosyć spokojnie. Pomagałem wujostwu przygotować wszystko do wieczornej imprezy. O 19.00 przybyli pierwsi goście. Atmosfera była rewelacyjna, głośna muzyka, taniec i co raz większa liczba procentów sprawiły, że czas mijał nam bardzo szybko. Zabawa skończyła się nad ranem. Wspólnymi siłami udało nam się wszystko posprzątać i każde z nas udało się do łóżka, ponieważ w sobotni wieczór czekało nas kolejne spotkanie.
  
  Około południa obudziły mnie głosy dochodzące z kuchni. Ciocia i wujek szykowali się już do wizyty przyjaciół, gotowali i robili przystawki na wieczór. Kiedy zobaczyłem ciotkę Anetę w przezroczystej sukience nie mogłem oprzeć się jej widokowi. Jej spore piersi były schowane w koronkowym biustonoszu, a w pośladki wspaniale wpasował się paseczek od stringów. Skomplementowałem jej cudowny wygląd, a ona cała rozpromieniona stwierdziła, że nie bez powodu jest tak ubrana, ponieważ dziś czeka mnie niespodzianka.
  
  Ta informacja rozbudziła moją wyobraźnię. Przez cały dzień miałem przed oczami jej biust i tyłek.
  
  Po kilku godzinach przygotowań przyjechali goście. Myślałem, że będzie to większa liczba osób ale okazało się, że wujek na sobotę zaprosił jedynie swoich najbliższych przyjaciół czyli Natalię i Marka.
  
  Natalia była nieco młodsza od cioci, ...
«1234»