1. Ja, Cygaret - cz.2


    Data: 23.04.2023, Kategorie: Lesbijki Masturbacja Autor: Cygaret

    ... do Karoliny, która zdążyła już wyjść spod biurka, po czym przyciągnęłam ją do siebie. Obróciłam ją tak, by stała plecami do łóżka, na które ją pchnęłam. Poddała się mojej woli, a ja zaczęłam pieszczoty od pocałunków składanych na jej szyi. Przygryzałam tam delikatnie skórę, moje dłonie zaś błądziły po jej ciele. Nie wiedziałam, czy skupić się na tych fantastycznych piersiach, czy zejść niżej. Postanowiłam wybrać trzecią opcję, czyli zająć się nimi na raz. Kiedy dotknęłam językiem jej szparki poczułam, jak mokra była Karolina. W tym czasie szczypałam jej sutki, chociaż ledwo sięgałam i po chwili zaczęły mnie ręce boleć, więc dałam sobie z tym spokój. Odgłosy przyjemności zaczęły dobywać się z ust Karoliny, a ona, niespodziewanie, nagle się odsunęła. Złapała mnie za rękę i zmusiła, bym położyła się na plecach.
    
    - Spróbujemy czegoś nowego - oznajmiła, po czym usiadła mi nad twarzą skierowana w kierunku moich stóp. Wiedziałam do czego zmierzała, więc natychmiast zaczęłam lizać jej cipkę dając z siebie wszystko. Chwilę później poczułam jej dłoń na swojej szparce. Dawała mi przyjemność nie zwracając uwagi na powolny wstęp. Jej ruchy od razu były szybkie, więc jęki dobywające się z moich ust również były ...
    ... dosyć głośne, chociaż i tak przytłumione przez ciało mojej kochanki. Dawałam z siebie wszystko, a gdy język mi się zmęczył to wsunęłam trzy palce do jej wnętrza i poruszałam nimi szybko. Nasze jęki splatały się ze sobą przez ładnych parę minut. Czułam, że kolejne spełnienie nadchodziło wielkimi krokami, więc i swoje ruchy przyspieszyłam. Nie mogłam się kontrolować. Jedyne o czym marzyłam, to orgazm dla mnie i Karoliny. Zanim mój jednak nastąpił to poczułam, jak pochwa współlokatorki zaczęła się spazmatycznie zaciskać na moich palcach. Sekundę później z góry dobiegł krzyk rozkoszy. Ja w tym czasie wolną ręką dotknęłam swojej łechtaczki. Byłam już tak pobudzona, że wystarczyło kilka ruchów, bym i ja doznała spełnienia, co sprawiło, że prawie zrzuciłam z siebie Karolinę. Gdy było już po wszystkim, to położyłyśmy się obok siebie i delikatnie się całowałyśmy, pieściłyśmy swoje ciało. Tym razem uprawiałyśmy seks całkowicie na trzeźwo, więc było nieco inaczej - lepiej. Miałam już dość zabaw na ten dzień, co powiedziałam swojej kochance i, jakkolwiek nie wydawała się być zachwycona, tak skinęła głową na znak zgody. Resztę dnia więc oglądałyśmy serial leżąc nago na jej łóżku i wodząc palcami po skórze naszych ciał. 
«1234»