1. Agnieszka (II)


  Data: 06.05.2023, Kategorie: Romantyczne Autor: Zenek Kredens

  Od kiedy zamieszkaliśmy z Tomkiem w jego mieszkaniu w Poznaniu minęło już kilka dni. Były dość monotonne, bo kiedy uporaliśmy się z tą całą przeprowadzką mieliśmy czas dla siebie. Wstawaliśmy rano, w pracy staraliśmy zachowywać się normalnie, żeby nie wzbudzić mieszanych uczuć u innych osób. Choć widziałam kilka razy, że kiedy przechodziłam koło Tomka w mojej nowej spódniczce (którą kupił mi z okazji wspólnego mieszkania) coś z jego spodniach rosło. A po pracy często wychodziliśmy coś zjeść i pospacerować żeby poznać Poznań. Wieczorami oglądaliśmy filmy, piliśmy wino, żeby zaraz skoczyć do łóżka.
  
  Dziś akurat musiałam mocno posprzątać, bo Tomek musiał zrobić zdjęcia mieszkania dla swojej żony, więc musiałam uważać, żeby na zdjęciach nie ukryło się jakieś wystające z szafki ramiączko od mojego stanika, czy pudełko od podpasek. Przy sprzątaniu myślałam o tym, że kiedy Tomek jutro, w piątek, pojedzie do domu, ja będę się nudziła, bo przywykłam do jego romantycznej postawy przez te kilka dni. Ciężko mi będzie, bo żaden facet nigdy nie umiał mnie tak zadowolić, w sensie łóżkowym i w sensie mentalnym. Opiekował się mną, pytał co czuje, co chce robić. Spędzałam z nim całą noc, cały dzień w pracy, a potem po pracy, wykonywałam wszystko, na co miał ochotę, bo jest takim typem człowieka, dla którego zrobię wszystko.
  
  Myślałam o tym, co będzie robił z żoną kiedy wróci do domu, więc kiedy przyszedł ze sklepu do mieszkania z bukietem róż dla mnie, nie byłam taka szczęśliwa. Jak ...
  ... każda kobieta jestem zazdrosna o faceta i chcę o niego walczyć, mieć go tylko dla siebie.
  
  -Co Cię gnębi kochanie? - zapytał Tomek. Tylko on umie czytać w moich oczach.
  
  -Właśnie gnębi mnie to, że do swojej żony też tak powiesz..
  
  -Widzisz kochanie, zdecydowałaś się na to, a ja kocham was obie, moja żona nigdy tego nie zaakceptuje, ale ty jesteś młodsza, bardziej otwarta. Myślę, że powinnaś znieść to, że żyję z dwoma kobietami.
  
  -Też tak myślę, ale uczucia z tym nie współgrają – naprawdę uważam, że facet ma prawo mieć dwie, albo więcej kobiet, jeśli im to nie przeszkadza. Od zawsze we wszystkich kulturach były takie prawa – po prostu za bardzo Cię kocham i nie chcę nikomu oddawać – wyszeptałam, siadając mu na kolanach.
  
  -Ja też Cię kocham Agnieszka – odpowiedział całując mnie delikatnie – wiesz, co, musisz się nauczyć, że musisz się mną dzielić..
  
  -Dobrze Tomek – przecież jemu się nie odmawia, zawsze mówi tak świetnie, że każdy aż dziękuje, że może się z nim zgodzić.
  
  -Więc mam pomysł, ale jaki, dowiesz się w praktyce. Nauczysz się mną dzielić – nie rozumiałam. Jego żona przecież o nas nie może się dowiedzieć, jedyną możliwością była jakaś inna kobieta.
  
  Ale o co chodziło? Pokaże mi zdjęcia jak obściskuje się z inną laską? Nie wiem, ale na pewno będzie dobrze, bo to Tomek. Powiedział, że dziś jego kolega z firmy przyjdzie w odwiedziny, więc zrobiłam coś dobrego do jedzenia i przygotowałam kieliszki do wina. Postanowiłam założyć koronkową bieliznę, czarne ...
«123»