1. Mój pierwszy raz w realu jako Wioletta


  Data: 25.05.2023, Kategorie: Anal Pierwszy raz Autor: xaman77

  Gdy już okrzepłam jako Wioletta na czacie i gdy tylko miałam czas i byłam sama w domu zawsze wskakiwałam na czat oczywiście przebrana w bieliznę żony . Coraz poważniej zaczęłam myśleć o realu z jakimś facetem ale jak sami wiecie znaleźć sensownego faceta na real jest bardzo ciężko.
  
  Dużo na necie wariatów albo niepoważnie podchodzą do reala bo z chęcią chcą zobaczyć Cię na kamerce lub na fotce i se zwalić albo pobawić się tele i tyle. Strach też , że się trafi na jakiegoś wariata co może podczas spotkania w realu potraktować brutalnie co nie było mi miłe albo też chama , który potem by próbował szantażować i bardzo się tego obawiałam.
  
  Jakiś czas temu na czacie zacząłem rozmawiać z facetem , który wydawał się bardzo miły i wiedział jak miło spędzać czas z taką jak ja na czacie. Miał na imię Maks .Lubił crosdresserki i traktował mnie i odzywał się do mnie odpowiednio do tego co ja chciałam i czego oczekiwałam. Na początku był tylko cyber z nim i bardzo mi się to podobało , jak też Jemu . Postanowiliśmy , że od czasu do czasu się na czacie będziemy spotykać w celu zabawy bo wiedział jak podniecić i czerpać z tego przyjemności . Spotykałam się już kilka razy na cyberkach gdy On podczas takiego cyberseksu ze mną , gdy już wiedział jak bardzo mnie podniecił zaproponował , że zadzwoni do mnie bo pragnie usłyszeć tak gorącą amatorską transkę. Nie długo się zastanawiałam, zwłaszcza , że takie doświadczenia już miałam na czacie co wcześniej pisałam , więc podałam swój numer a po ...
  ... chwili On zadzwonił. Wtedy po raz pierwszy zabawił się ze mną tele , On i ja szybko doszliśmy a po wszystkim podziękował i prosił żebyśmy następnym razem też tak skończyli naszą zabawę na czacie,a ja zadowolona zgodziłam się na to. Podczas następnego naszego spotkania na czacie też zadzwonił do mnie i po wspaniałej zabawie na koniec poprosił żebym rozważyła spotkanie z Nim w realu bo On tego bardzo pragnie. Powiedziałam wtedy , że nie byłam jeszcze w realu z facetem , w co na początku nie chciał uwierzyć ale po momencie jeszcze mocniej zaczął mnie na to namawiać. Zapytałam się skąd ( tak naprawdę ) On jest i okazało się , że mieszka w tym samym mieście co ja .Wahałam się bardzo a on wiedząc o tym zaczął mnie namawiać. Mówił ,że rozumie moje obawy , a on też przecież ryzykuje a chce spotkać się z osobą co ma podobne zainteresowania seksualne a mnie już dość dobrze poznał i się spodobałam . Też zależy Jemu na dyskrecji ( rozumie , że takie jak ja osoby muszą to w naszym kraju ukrywać ) i miłej zabawie , więc nie będzie robił nic czego bym nie zaakceptowała. Po pewnym wahaniu zaproponowałam Jemu spotkanie , ale na tzw”neutralnym gruncie” więc na kawie w jakieś restauracji co pozwoli na poznanie się w realu ale bez zabawy i zadecydowanie co dalej. Z radością się zgodził i zaraz zaproponował bardzo dobrą i bardzo drogą kawiarnie zaznaczając , że On zaprasza na kawę i opłaca wszystkie zamówienia. Zgodziłam się i wyznaczyliśmy termin spotkania.
  
  Poszłam na to spotkanie z dużymi ...
«1234...»