1. Specjalnie dla mnie


  Data: 01.06.2023, Kategorie: Pierwszy raz Nastolatki Autor: Merszt

  Wieczór, jak każdy inny, siedziałam przed moim laptopem i oglądałam filmiki na YouTube. Z nudów, włożyłam sobie rękę w majtki i zaczęłam gładzić się po cipce. Włączyłam tryb incognito, na początku na Google grafika pooglądałam sobie zdjęcia kutasów. Po dłuższym oglądaniu i jednym krótkim orgazmie, stwierdziłam, że może to najwyższy czas na seks. Po mimo mojego młodego wieku od dawna miałam ochotę na seks. Miałam już chłopaka, nawet widziałam jego fiutka, no właśnie fiutka, małego ok 10 cm w wzwodzie. Miałam ochotę na coś większego i porządniejszego.
  
  Założyłam sobie konto na jednym z portali randkowych, wstawiłam tam zdjęcie swoich piersi i swojej ogolonej pussy. Po godzinie moja skrzynka odbiorcza przechodziła istne oblężenie. Miałam bardzo dużo ofert, wszystkie na szybki płatny sex, głównie od facetów powyżej 40 lat. Tylko jedno ogłoszenie przykuło moją uwagę, było ono od 28 letniego Michała. Zaczęłam z nim rozmawiać, był inny od pozostałych, nie był tak napalony niż inni, długo rozmawialiśmy. Dowiedziałam się że ma żonę, jednak ona nie lubi seksu, zrobiło się mi go szkoda. Jego zona chciała najpierw zrobić to po ślubie, jednak mimo tego, że ślub był trzy lata temu, on tylko 2 razy był w jej cipie. Nawet nie dała mu skończyć, nigdy nie było mi tak żal faceta. Zaproponowałam mały seansik na wideo czacie, nie był do tego przekonany ale po mojej dłuższej namowie zgodził się.
  
  -Cześć mała- powiedział swoim uroczym głosem. Zobaczyłam jego twarz, był nieziemsko przystojny, ...
  ... miał lekki zarost, wystające kości policzkowe, kruczo czarne włosy oraz niebieskie oczy.
  
  - No halo widzisz mnie?- krzyknął poddenerwowany
  
  -Tak, tak widzę...- w tym momencie sięgnęłam do szuflady po swój największy wibrator
  
  - Pokażesz mi coś więcej?- zapytał przygryzając wargi
  
  Od razu zrzuciłam z siebie swoją bluzeczkę. Był bardzo zdziwiony, jego oczy momentalnie wgapiły się w monitor. Mam dość dobrą figurę: szerokie biodra, chudy brzuch oraz duże jędrne piersi (miseczka E).
  
  -I jak ci się podoba? Może ty zdejmiesz teraz bluzkę?
  
  Po mojej prośbie od razu przystąpił do działania. Zdjął swoją bluzkę, nie miał jakiś super mięśnie, lecz tylko delikatny ich zarys, włosy tylko do pępka, bardzo podobało mi się jego ciało.
  
  -Przejdźmy do rzeczy, nie mam za dużo czasu, pokaż mi nogi, a za chwilę zwal sobie, ja skieruję kamerę na cipkę i wsadzę sobie wibro, ok?
  
  -Yyyyyyyy, no spoko- powiedział nie pewnie.
  
  Zniżył swoją kamerę, momentalnie zrobiłam się cała mokra, uwielbiam męskie owłosienie, ale jego nogi przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Były idealne, gęsto owłosione, jednak włosy nie były zbyt grube.
  
  -I jak ci się podobają słoneczko?
  
  -Są świetne, no pokaż mi w końcu twojego mustanga?- zapytałam jękając.
  
  -No pewnie kiciu- odpowiedział z taką drapieżnością.
  
  Kamerę skierował na swoje czarne bokserki, ustawiłam wyższą moc w moim przyjacielu, bardzo uważałam, aby moja błona dziewicza nie uległa uszkodzeniu. Zaczął masować swojego fiuta, widziałam coraz ...
«12»