1. Anita


  Data: 10.09.2023, Kategorie: Masturbacja bielizna, film, Autor: Xawery

  Anita ma dwadzieścia kilka lat, pracuje w dużej firmie telekomunikacyjnej - Era Biznes. Firma zajmuje się sprzedażą usług telekomunikacyjnych. Anita pracuje w Krakowie w "najgorszym" dziale firmy Era-Biznes, bo na "styku" z klientem. Anita ma w sobie to "coś", co przyciąga uwagę mężczyzn. Jeżeli wchodzicie do jakiejś dużej sali, gdzie jest zgromadzonych wiele osób, to przelotnie patrzycie po twarzach - czy przypadkiem nie ma kogoś znajomego, albo czy znajduje się ktoś godny zainteresowania. Właśnie jak się patrzy pierwszy raz na Anitę, to czuje się do niej od razu sympatię, czuje się jakieś bijące od niej ciepło, emanuje z niej kobiecość, która jest magnesem przyciągającym mężczyzn.
  
  Anita jest klasyczną brunetką, czesze się na bok, a jej czarne włosy sięgają do ramion o pięknych, niebieskich głębokich oczach. Takie zestawienie - brunetka z niebieskimi oczami jest bardzo rzadko spotykane. To właśnie głównie jej pięknie oprawione oczy przyciągają uwagę w trakcie pierwszego zetknięcia się z tą dziewczyną. Anita ma "posągową" budowę ciała, jej piękne dorodne piersi są jakby skopiowane ze słynnej rzeźby "Venus z Milo", a jej talia przypomina talię osy. Anita nosi się kobieco tzn. przede wszystkim nosi sukienki i spódnice, co także bardzo podkreśla jej kobiecość - bo faceci nie lubią chłopczyc w spodniach. Anita jest po prostu sexi. A o tym, że jest kobietą zadbaną świadczą także jej starannie wypielęgnowane dłonie, ze starannie polakierowanymi paznokciami - czasami ...
  ... krzykliwie czerwonym lakierem - jak Anita wybiera się na jakąś imprezę, a czasami lakierem bezbarwnym, kiedy jest w pracy - te starannie wypielęgnowane dłonie to także swoisty "wabik" na mężczyzn. Jeszcze co ją wyróżnia "z tłumu" - taki nostalgiczny, tajemniczy uśmiech, niektórzy uważają, że można ją porównać do uśmiechu Mony Lisy.
  
  Te wszystkie wyżej wymienione atuty oraz jej komunikatywność w nawiązywaniu kontaktów z otoczeniem sprawiły, że bez trudu znalazła pracę w firmie Era Biznes. Ale była to bardzo męcząca praca, bo z reguły rzadko który klient był "normalny". Przeważnie przychodzili rozeźleni z pretensjami o za wysokie rachunki. Ale wystarczyło, że Anita spojrzała w oczy takiemu delikwentowi, lekko zwilżając językiem wargi, złożyła na biurku dłonie z tymi wypielęgnowanymi paznokciami, no i delikwent od razu spuszczał z tonu, jakby schodziło z niego powietrze, tak jakby Anita rzucała na niego urok - tak właśnie Anita działała na mężczyzn. Po prostu po spojrzeniu jej niebieskich oczu po prostu "wymiękali" i zapominali o "bożym świecie", a przede wszystkim o tym po co przyszli.
  
  ***
  
  Anita mało komu się zwierzała, właściwie to jedyną osobą, z którą mogła pogadać "tak od serca" była jej psiapsiółka, bo tak właśnie Anita o Niej mówiła - Marta. Marta pracowała na podobnym stanowisku w tej samej firmie, ale na drugim końcu Krakowa. Spotykały się bardzo rzadko, ale nigdy nie mogły się "nagadać". Wymyśliły, że wyjadą razem na szkolenie firmowe i wtedy będą miały dużo czasu na ...
«1234»