1. Madzia. Dzień Pierwszy


  Data: 27.09.2023, Kategorie: Incest Nastolatki Autor: messianah

  Magda była śliczna. Filigranowa, zielonooka brunetka. Słodycz. Miała 160cm wzrostu. Piękne, duże, zielone oczy świdrujące cię na wylot. Tuż nad nimi idealnie ułożona grzywka a tył tych ślicznych włosów związany w kucyk. Buźkę miała śliczną, taką radosną, ale miała w sobie coś drapieżnego. Potrafiła tak patrzyć, że marzyłem żeby ją wziąć tu i teraz. A po chwili patrzyła jak grzeczna niewinna dziewczynka. I to też mnie w niej kręciło. Jej piersi kształtne, jędrne, nie za duże idealnie wpasowywały się w jej smukłą sylwetkę, pupa kształtna pięknie zaznaczająca się w obcisłych spodniach. Właśnie skończyła 18 lat i była... moją siostrą.
  
  Młodszą siostrą. Mam na imię Michał mam 21 lat. Studiuje w swoim mieście więc mieszkam z rodzicami i Madzią. Odkąd skończyła 16 lat i stałą się naprawdę piękną dziewczyną, marzyłem o niej codziennie bawiąc się moim małym, pragnąłem jej. Była moim marzeniem. Mam piękną dziewczynę lubię z nią spędzać czas, na sex nie mogę narzekać, bo zna się na rzeczy. Ale Magda gdy tylko ją widziałem... wyobrażałem sobie że klęczy przede mną uśmiechnięta patrząc mi prosto w oczy, zabiera się by zrobić mi laskę. Nawet nie wiecie jak szybko przekonałem się jak to jest gdy twoja siostrzyczka ssie ci fiuta. Nasi rodzice wyjechali na tydzień na wakacje. Zaraz na początku wypadał weekend więc ustaliłem z siostrą, że ona robi imprezę w piątek a ja w sobotę. Oczywiście miało nas nie być na imprezach drugiej osoby. Zgodnie z ustaleniami pojechałem do mojej dziewczyny, ...
  ... było paru znajomych posiedzieliśmy pooglądaliśmy filmy. Do domu wróciłem koło trzeciej myślałem, że tyle czasu młodzieży starczy. Rzeczywiście było już raczej po imprezie parę osób spało na łóżku. Nie było tak źle. Nigdzie nie widziałem siostry a to jej dałem klucz do mojego pokoju żeby nikt tam nie wchodził. Poszedłem się rozejrzeć po domu. Wszedłem na górę. Tu nie było nikogo. Zobaczyłem, że drzwi do mojego pokoju są uchylone. Wkurzyłem się na siostrę i podszedłem pod drzwi. Przed wtargnięciem powstrzymały mnie dziwne dźwięki. Podszedłem więc delikatnie i zajrzałem. To co tam zobaczyłem powaliło mnie na kolana. Moja kochana, niewinna dziewczynka klęczała przed jakimś chłopakiem leżącym na łóżku. Robiła mu loda! Jej głowa rytmicznie poruszała się w górę i w dół. Nie zamierzałem jej przeszkadzać. Patrzyłem na nią od tyłu obserwując jej śliczny tyłeczek, zerkałem na jej kucyk powoli falujący w raz z jej główką. Wyglądała pięknie, zazdrościłem temu gościowi, że to jego fiuta ma w ustach. Myślałem, że eksploduję patrząc jak gość spuszcza się na piersi Madzi. Zaraz stamtąd odszedłem i poleciałem prosto do łazienki. Usłyszałem jak siostra odprowadziła swojego kolegę do drzwi. Już dawno miałem fiuta w rękach i waliłem sobie myśląc o mojej lodziareczce. Gdy po wszystkim otworzyłem drzwi, przed nimi stała Magda. Miała na sobie czarne szpilki, obcisłe czarne rurki i biała obcisła koszulę. We włosach miała biała opaskę. Wyglądała ślicznie.
  
  - Podobało Ci się przedstawienie w twoim ...
«123»