1. Karolina i Rafał - Jak uwieść…


  Data: 18.10.2023, Kategorie: rodzina, Incest mama, syn, Autor: AgaFM

  Jakiś czas później Rafał poszedł w końcu do swojego pokoju. Miał zamiar trochę się odprężyć, zregenerować siły na być może kolejny numerek z siostrzyczką. Był na nią tak napalony, że nie mógł przestać o niej myśleć. Czym by się nie zajął ciągle wracał myślami do chwili w której spuszczał się w jej pochwę. Nigdy wcześniej tego nie robił, bo dziewczyny zwykle na to nie pozwalają, nawet jak używasz kondona ze strachu przed zajściem w ciążę. A Karolina? Była jego siostrą i pozwoliła mu na to już za pierwszym razem! A zrobiła to właśnie po to, by Rafał nie mógł przestać o tym myśleć i nigdy nie zapomniał jak to zakończył się ich pierwszy w życiu stosunek. Koło godziny dziewiątej wieczorem miał ochotę znowu udać się do jej pokoju i zerżnąć ją ponownie ale przypomniało mu się jak mama mówiła, że muszą z tatą zostać dłużej w barze by dokładnie go posprzątać. Wpadł więc na pomysł, że pójdzie im pomóc. Oczywiście chodziło mu głównie o to, by móc pozgrzewać się na mamę. Może uda mu się zajrzeć w jej dekolt pod którym kryła całkiem pokaźne półkule? Albo też ponapalać się na wciąż krągły tyłeczek na którym z chęcią położyłby swoje łapy. W drodze na dół zaszedł jeszcze do pokoju siostry w którym ta robiła coś na swoim laptopie i słuchała muzyki.
  
  - Idę na dół jakby co... – oznajmił jej jakby oczekując, że go zatrzyma chcąc wykorzystać dla siebie. Karolina jednak tylko się uśmiechnęła pod nosem bo wiedziała po co brat tam schodził.
  
  - Idź, idź... miłego napalania się na mamę... tylko ...
  ... uważaj, żeby cię ojciec nie przyuważył.
  
  - To może chodź ze mną... będzie wtedy zajęty napalaniem się na ciebie... - przez chwilę propozycja brata wydawała się jej bardzo kusząca, ale Karolina stwierdziła, że nie da mu tej satysfakcji. Ona wolała jak tata napalał się na nią bez wiedzy reszty domowników.
  
  - Wiesz... chyba spasuję... – odrzekła w końcu. Wtedy Rafał wszedł wgłąb pokoju i usiadł koło niej na łóżku. Złapał ją wtedy za jedną z piersi i mocno ścisnął... – Ejjj... co robisz...
  
  - Jak to co... łapię cię za cycka...
  
  - To złap se swojego... – skarciła go żartobliwie.
  
  - Eeee tam... wolę twoje... są takie mięciutkie, jędrniutkie...
  
  - I pewnie zastanawiasz się czy mama ma takie same?
  
  - Wcale nie... - odparł – jestem przekonany, że takie są. Nie muszę się nad tym zastanawiać...
  
  - Ale chętnie byś się o tym przekonał, co?
  
  - No ba... – odparł wyobrażając sobie jak mama ściąga przed nim bluzkę ze stanikiem i pozwala swojemu synkowi by dotknął jej nagich piersi. Ależ by ją wtedy wymacał. W tym samym czasie zauważył pod palcami twardniejący sutek siostry która zdążyła się już podniecić.
  
  - Ej... a ty co? Idziesz, czy dobierasz się znowu do mnie? - zapytała nagle brata.
  
  - A jak się dobieram?
  
  - No to mi powiedz... odłożę komputer... czy może chcesz tylko, żebym zmokła tam na dole i sobie pójdziesz zostawiając mnie samą...
  
  - A zrobiłabyś sobie wtedy palcówkę?
  
  - No jasne... a wiesz co bym sobie wyobrażała?
  
  - Co takiego?
  
  - Jak mama obciąga ci ...
«1234...27»