1. Nicole cz. 21


  Data: 19.10.2023, Kategorie: Tabu, Hardcore, Masturbacja Autor: juan_schiaffino

  - Jestem potworem seksualnym! – krzyknęła Nicole i zaczęła łaskotać mnie w najwrażliwszych miejscach, rozśmieszając mnie. - Wiem, że chcesz już zasnąć, ale wciąż jestem podniecona.
  
  - Czy ty Księżniczko kiedykolwiek nie jesteś napalona?
  
  - Jasne. Przez około pięć minut w poniedziałkowe poranki, ale to wszystko – zażartowała, kiedy wstała na czworakach i odwróciła się tyłem do mnie.
  
  Prezentowany widok zapierał dech w piersiach. Gładkie, okrągłe i mocne pośladki, znajdowały się tuż nad jej małym ogrodem cielesnych rozkoszy. Jej dupka wciąż była mokra od moich wcześniejszych zabaw. Wargi sromowe były opuchnięte od podniecenia i miały kuszący odcień szkarłatu. Dwoma smukłymi palcami Nicole rozchyliła zewnętrzne wargi. Jej wewnętrzna różowość została mi objawiona i była równie inspirująca, jak wtedy, gdy po raz pierwszy zobaczyłem ją w ten sposób. Cipka mojej 19-letniej córki. Nie myślałem, że kiedykolwiek zobaczę ją w ten sposób. Nadal pokrywał ją śluz i lśnił w delikatnym świetle. Jej cienkie wewnętrzne wargi, przyciągały wzrok wraz z małym guziczkiem jej łechtaczki. Pomiędzy fałdkami skóry, znajdował się wąski otwór, który obiecywał asortyment zakazanych przyjemności. Nagle, jeden z jej palców znalazł się w tym uroczym otworze i z bólem serca patrzyłem, jak posuwa swoją szparkę palcem, tuż przede mną. Wyciągnęła palec i rozsmarowała porcję śluzu wokół odbytu, po czym powróciła do cipki.
  
  - Dotknij tego, tatusiu – błagała cicho. - Dotknij mojej dupci.
  
  Zrobiłem to ...
  ... i wyciągnąłem rękę. Krążyłem palcem wokół jej odbytu i nagle zobaczyłem gęsią skórkę, która pojawiła się na jej skórze. Podsuwała się sugestywnie pod moim dotykiem. Wycelowałem palec w jej ciasny otwór i nacisnąłem nim w tym miejscu.
  
  - Tak, zrób to. Wsadź go tam – powiedziała rozmarzonym głosem. - Pieprz moją dupcię palcem.
  
  Wystarczyło, żeby palec dostał niewielką presję. Jęknęła i pierścień mięśni zacisnął się, ale w następnej chwili pozwoliła im się rozluźnić. Dzięki pomocy śliskiej warstwy śluzu z cipki mogłem z łatwością wsunąć palec w dupcię. Kiedy to już zrobiłem, nadal pocierała swoją cipkę.
  
  - O cholera, ale to jest dziwne uczucie. Ale rób tak jeszcze.
  
  Delikatnie wepchnąłem palec dalej. Wiedziałem, że powinienem czuć się bardziej winny z powodu tego, co robiłem mojej dorosłej córce... Lecz po tym, jak miałem palce w jej cipce w ostatnich tygodniach, nie wyglądało to tak bardzo inaczej.
  
  - Jak się czujesz, kochanie?
  
  - To jest jednak niesamowite, tatusiu.
  
  - Czyli jednak lubisz czuć paluszek w dupie?
  
  - Chyba to też polubię – jęknęła.
  
  - Zamierzasz pieścić tą gorącą, małą cipkę, kiedy tatuś będzie bawił się twoim tyłkiem?
  
  - Tak... Och, kurwa, taaaak!
  
  Zacząłem powoli pieprzyć palcem jej ciasną dziurkę.
  
  - Uhhh... Pieprz mnie w dupę, tato. Pieprz moją ciasną małą dupkę!
  
  - Jaka ty dzisiaj jesteś bardzo niegrzeczna Księżniczko!!
  
  - Nawet nie masz pojęcia, tatusiu jak bardzo...
  
  Nicole zaczęła okazywać wyraźne oznaki zbliżającego się ...
«1234...10»